חג חנוכה כבר בפתח וזה הזמן להתחדש בחנוכיות שיכניסו אור חמים הביתה. לרגל החג, המותג Novel collection מציג סדרת חנוכיות דקורטיביות במגוון עיצוביםhanuka151219 חנוכיות קריסטל, חנוכיות דו שמושיות וחנוכיות מכסף.

חנוכיות קריסטל
החנוכיות מגיעות במעמדים מעוצבים, חלקן במראה שטוח ורחב, וחלקן עם מעמד גבוה במראה צר וארוך. החנוכיות מקריסטל איכותי משדרות פאר והדר ומעוטרות במוטיבים מתוך היהדות, לדוגמא: חנוכיית כינור דוד, חנוכיה עם כיתובים בעברית ועוד. כמו כן, בחלקן ניתן להשתמש בשמן. החנוכיות מעוצבות כך שיהיו יפות כאביזר דקורטיבי עד לשנה הבאה.

חנוכיות דו שימושיות
חנוכיה דו שימושית המשמשת גם לפמוטים במשך השנה. פמוטים משמשים כאלמנט יודאיקה עיצובי וכתשמיש קדושה ביהדות, ומסמלים יותר מכל את הזיקה של כל אחד מאיתנו למסורת היהודית וכעת הן מגיעות גם לסממן המרכזי של חג החנוכה- החנוכייה. מדובר בפריט עיצובי לכל דבר שבחג החנוכה הופך גם לפונקציונאלי.

חנוכיות מכסף
החנוכיות מכסף בעיצוב אותנטי המעוטרות בצבעים שונים ושמחים. ניתן למצוא חנוכיות בעיצוב אותנטי ושמרני המזכיר את החנוכיות מימי קדם וחנוכיות "עצמאיות" ללא מסגרת תומכת.

מחיר: 177-557 שקלים

* לרגל חג החנוכה 30% אחוז הנחה על מגוון המוצרים בחנות (בתוקף עד 31.12.19 או עד גמר המלאי).

ניתן לרכוש בחנות "נובל קולקשיין" מתחם SIV גבעת שמואל ובכל חנויות ורשתות העיצוב המובחרות ברחבי הארץ. טל': 03-6336880

נובל קולקשיין הינו מותג הבית של חברת "פלדינוקס", הכוללת מגוון רחב של כלי בית והגשה בעיצוב ייחודי ובאיכות מעולה. המותג נותן מענה לאוהבי עיצוב ויוקרה, במחירים השווים לכל נפש. פלדינוקס אחת החברות המובילות והוותיקות בישראל, בייבוא ובשיווק מותגים בינלאומיים מובילים בתחום כלי בית, כלי הגשה, כלי נוי ואמנות, יודאיקה, מתנות וריהוט משלים. כל מוצרי פלדינוקס מיוצרים ברמת גימור ואיכות גבוהים ביותר, ועשויים חומרים איכותיים כגון: נירוסטה, קריסטל, פורצלן, פיוטר, עץ ועוד.