קולקציית אביב קיץ 2016 של גולף אנד קו מחולקת לארבעה נושאים עיקריים, שכל אחד מהם בהשראת עולמות ותרבויות שונות המתחברות יחד לכדי אוסף פריטיםgolf9416a

ארטיפקטים אתניים מכל העולם הופכים להדפסים, לצד איורי אריחים אוריינטליים. עולם המים מקבל פרשנות רעננה עם עיצובים בהשראת צמחיה וחיות מים והמינימליזם היפני מתחבר לקולקציה טבעית על טהרת הצבע הלבן. 

Modern Touch – הוא סגנון צבעוני ותוסס המתבטא מידי עונה בהוספת צבעים חדשים ומרעננים לבית ושילוב של הדפסים גרפיים בהשראה אתנית מתרבויות שונות ומסגנונות עיצוב מכל העולם.
העונה מתכתבת קולקציית Modern Touch עם קולקציית האופנה של גולף תחת השם GRAFT ומקבלת לוק שבטי עם פריטים המודפסים באיורים גרפיים במראה של עבודת יד בסגנון אפריקאי לצד איורים אתניים מהמזרח: ציורי קיר, מנדלות, חיתוכי עץ ורקמות. המודפסים על כלי קרמיקה ופורצלן, פלייסמנטים, מגשים, כוסות ומצעים.
צבעי הקולקציה: חמרה, תכלת, אפרסק וחרדל. חומרים: כותנה, קרמיקה, פלסטיק.

Minimal Compact – הוא סגנון מינימליסטי המונע מהרצון לעצב אווירה רגועה וטבעית בבית שהוא הקו המנחה של הקולקציה. חומרים המוגשים בצורתם הטבעית מבטאים את הרצון לעצב אווירה רגועה, מאוזנת והרמונית שעומד בבסיס הקולקציה.
ההשראה לקולקציית Minimal Compact העונה הוא הצבע הלבן על כל גווניו. במראה שטוף, דהוי, ואף סדוק ועתיק בסגנון שאבי שיק. בקולקציה: ארגזי עץ שטופים בלבן, סלים עשויים קרטון מצופה,
עציצים מחרס גס, אפקט שיש ירוק ומראה בטון, קנקני חרס בסגנון יפני לצד צלחות א- סימטריות עם אפקט 'שבור' לצד סטים של כלים לבנים עם כתמי אקוורל שקופים.
צבעי הקולקציה: לבן, שמנת, אפרפר, ירוק בהיר, ורוד בייבי וכחולים.
חומרים: עץ, מתכת, חרס וזכוכית במראה טבעי.gold9416b

Pure Elegance – הוא סגנון יוקרתי קלאסי המתבסס על השילוב של שחור ולבן עם נגיעות של צבע או שניים. עיצוב קלאסי, על זמני מרשים, נקי ומתוחכם המתבסס על צורות גאומטריות בהשראת אמנות מינימליסטית.
קולקציית Pure Elegance מתכתבת גם היא העונה עם קולקציית האופנה ועוצבה בהשראה תת מימית ובה פריטים בצבעים שטופים ואפקטים של מים, צדפים, גבישים מינרלים ושוניות.
הקולקציה עוצבה במיוחד לשולחנות החג בלבן חגיגי עם נגיעות של צבעי מים כחולים, כסופים מטאליים ואלמנטים של נצנוצים, כתמי שמן ומעברי צבע. בקולקציה: סרוויסים חגיגיים, כוסות יין בצבעי אקווה, קערות מעוגלות, כלי הגשה בהשראת מדוזות, קערית קונכייה, ספלים ומפיות עם הדפסי פרחים בצבעי אקוורל ומצעים.
צבעי הקולקציה: פסטל, טורקיז, כסף, אקווה, שחור, לבן, כחולים.

My Romance – הוא סגנון פופי אופטימי והומוריסטי. הרצון לחיות בפנטזיה אורבנית הוא העומד מאחורי הקולקציה. מדובר בפריטים בסגנון רטרו עם הדפסי פופ צבעוניים ומתוקים.
קולקציית My Romance מקבלת פרשנות קלילה ונאיבית למושג רומנטיקה. העונה ההשראה מגיעה מהסגנון האמריקאי המתקתק של שנות החמישים והשישים כשצבעוניות הקולקציה היא פסטל בגווני גלידה וסוכריות לצד הדפסי דקלים ושמיים ורודים, פלמינגו, דונאטס, עוגות קרם, עננים, אננסים וצורות גאומטריות צבעוניות. המופיעים על כלי נוי, שעונים, פלייסמנטים, כלי אחסון, סלים, כוסות וריהוט קל.
צבעי הקולקציה: מנטה, ורוד מסטיק, דובדבן, צהוב בננה, תכלת שמיים וטורקיז.
חומרים: חרסינה, נייר, פלסטיק, סיליקון, בד.

מחירים
מצעים : מ-39.9 עד 1200שקלים
מגבות מ-9.9, עד 199 שקלים.
טקסטיל נוי: כריות נוי: 49.90 עד 159שקלים
כיסויי מיטה: מ229  עד 649 שקלים
שמיכות: מ 129 עד- 449 שקלים
שמיכות תינוק: מ- 89.90 עד- 139 שקלים
מפות: מ 69.90  עד 349שקלים
שטיחי אמבט: מ 59.90  עד 129 שקלים
שטיחי נוי: מ 59.90  עד 1249 שקלים
טקסטיל מטבח: מ15.90 עד 89.90 שקלים
צלחות: 9.90-59.90 שקלים
כלי הגשה: 7.90-279 שקלים
כלי נוי: מ- 29 עד 259 שקלים
ריהוט: מ- 229 עד 979 שקלים