בין שלל הרכישות שהורים טריים חייבים לעשות עבור התינוק החדש הוא כיסא האוכל. לכן רצוי שיתאים לישיבה ליד השולחן, יהיה נוח לילד, יתאים לו עם השינוי וההתפתחות שהוא עובר ושההשקעה תהיה לטווח ארוךketer11213
מתוך צרכים אלו פיתחה כתר פלסטיק את המולטי דיין (MULTI DINE), כסא האכלה חדשני וייחודי המשלב כסא האכלה לתינוקות עם רגליי מתכת, בוסטר האכלה היושב על כסא קיים וכסא ילדים.

חדשנותו של המולטי דיין היא בהתאמתו לשלל המצבים המלווים את התפתחותו של הילד ומהווה פתרון מושלם מגיל חצי שנה ועד גיל 4. בעזרת פתיחה וחיבור מהיר הופך המולטי דיין לכסא האכלה גבוה ונח בתוספת מגש המתכוונן לגודל הפעוט ורצועות המיועדות לשמירה על בטיחותו. במידת הצורך, ניתן לנתק את הרגליים ולחבר לו רצועות עגינה בתחתית וכך הוא משמש כבוסטר על כסא אוכל קיים בבית. רגלי המתכת בנויות כך שניתן להשתמש בהם גם ככסא בגובה סטנדרטי לילדים בוגרים יותר, וכך משמש המולטי דיין את הילד לאורך שנים רבות ועונה על צרכיו בהתאם לגילו ויש כאן ניצול מיטבי של המוצר.

בעיצוב המולטי דיין יש מענה לסגנון החיים האורבני , מידות הכסא מותאמות לדירות קטנות, בשל צורת האריזה הייחודית שבה הרגליים מתפרקות ומתאחסנות בבסיס, עיצובו פרקטי תוך מחשבה על פרטים ייחודים כמו כיסוי מושב וכיסוי מגש העשויים מחומר רך המקנה ישיבה נוחה ונעימה מתוך המחשבה שילד שנוח לו, יאכל בשמחה את הארוחה. כיסוי המושב והמגש גם ניתנים להסרה ומקלים במיוחד את הרחיצה בתום הארוחה.

הכסא מכיל חמישה נקודות רתימה לבטיחות מוגברת, מגיע באריזה נוחה כאשר כל החלקים והתוספים שלו מתקפלים ומאוחסנים בבטן המושב בקלות המוצר קל לניוד והוא אינו תופס מקום בתקופת האחסון בין ילד לילד.

מחיר: החל מ- 300 שקל

להשיג ברשת חנויות "כתר פלסטיק", הום סנטר, אייס ובחנויות המובחרות