בית פיטרו הכט, משמש בית לכ 30 מותגי עיצוב בינלאומיים, מהמובילים והנחשקים בעולם בתחום עיצוב והלבשת הבית. לקבוצת המותגים המוכבדת שברשות החברה התווסף לאחרונה מותג העיצוב האקסקלוסיבי RALPH LAUREN HOME ralph17613 המושק בימים אלה לראשונה בישראל/ תצוגת RALPH LAUREN HOME משתרעת על פני 400 מ"ר בחלל אולם התצוגה של בית פיטרו הכט שבהרצליה פיתוח.

קו המוצרים של RALPH LAUREN HOME המוצג בבית פיטרו הכט כולל רהיטים ואביזרי יוקרה ובהם פינות אירוח, חדרי שינה, חדרי עבודה, כלים מקריסטל, פורצלן וכסף, גופי תאורה, טפטים, שטיחים ועוד, הכל בעיצוב מוקפד, יוקרתי ויוצא דופן באיכותו. הקולקציות אקלקטיות ומשקפות את אהבתו של Ralph Lauren לתרבויות ותקופות שונות תוך שמירה על סגנון על-זמני . עיצובן נע בין רוח ההרפתקנות של הספארי, דרך הפסים הקלאסיים של הכפריות האמריקאית ועד האסתטיקה האורבנית המהוקצעת של דירת גג יוקרתית. ראלף לורן היה המעצב האמריקאי הראשון שהשיק קולקציה מקיפה של ריהוט ביתי ב- 1983. הקולקציות מאז ועד היום משקפות חזון ברור המושתת על סגנון חיים המייצג את התרבות האמריקאית,תוך תשומת לב עילאית לפרטים.

כפי שציין ראלף לורן, "יש השפעה הדדית בין כל העיצובים שלי. העיצוב לבית הפך למוקד משיכה עבור יותר ויותר אנשים שאינם מסתפקים עוד בבגדים בלבד. נקודת המוצא שלי אינה סט מצעים כזה או אחר או ז'קט חדש, אלא איפה גרה האישה שעבורה אני מעצב, כיצד היא מבלה את סופי השבוע שלה, לאן תיסע ועם מי. אני רואה תמונה שלמה. בדמיוני אני יוצר עולם רעיוני שמתגבש סביב דמות ומחבר בין כל תחומי הפעילות שלי."

לרגל ההשקה, נבנה אולם תצוגה ייעודי שבו מוצגים מגוון הקולקציות של RALPH LAUREN HOME בדומה להצגתן באולמות התצוגה של המותג ברחבי העולם. שטח התצוגה משתרע על פני 400 מ"ר ומהווה חלק מחלל התצוגה המרווח בן ה- 2600 מ"ר של פיטרו הכט בהרצליה פיתוח.

עלות ההשקעה של פיטרו הכט נאמדת בכ 2 מיליון שקל.

דלית שורצברט, מבעלי פיטרו הכט: "אנו גאים לצרף את מותג העיצוב הבינלאומי RALPH LAUREN HOME לפורטפוליו הרחב של מותגי העיצוב שברשותנו וחושבים כי הוא מתאים במיוחד לאג'נדה האקסקלוסיבית של החברה . היה חשוב לנו בפיטרו הכט לייבא את המותג היוקרתי והמוערך לקהל הישראלי הידוע בחיבתו העזה למוצרי עיצוב איכותיים וחדשניים – מותג על המיוצר בארה"ב ומושתת על חומרים ועיצובים שטרם נראו כמותם בארץ".

טווח המחירים בארץ נקבע בהתאם למחירים המוצעים בחו"ל אשר אינם כוללים מיסים מקומיים בחו"ל, עלויות שינוע ויבוא ומיסוי בארץ המסתכמים בתוספת של כ 40 – 30 שקל ממחיר המוצר.

את קולקציות RALPH LAUREN HOME ניתן לרכוש באופן בלעדי בבית פיטרו הכט, מדינת היהודים 60 הרצליה פיתוח.

09-9615999,

www.pitarohecht.com