קבוצת אלון, שבבעלותה מספר מותגים מובילים המתמחים בקטגוריות הבית, משיקה את Vardinon Home, אתר מכירות דיגיטלי המציע מגוון עצום ממוצריה. Vardinon Home עתיד להיות זירת המכירה המרכזית באינטרנט של חטיבת ה-Non Food בקבוצת אלוןvardi1712
האתר הינו הגדול מסוגו בישראל וניתן לבחור מתוך למעלה מ-1500 פריטים, לקבלם בשליחות אישית עד הבית או לשלוח אותם במתנה, ולהחזירם באותו האופן – ללא כל עלות נוספת בתוך 30 יום. האתר פותח על ידי קבוצת Bee קמעונאות במעורבות מומחים מתחומי הסחר הדיגיטלי, העיצוב והלוגיסטיקה בישראל. דגש מיוחד הושם על נראותו הפשוטה והנקייה לטובת התמצאות קלה ושימוש מהיר ונח מצד הגולשים.

המגוון הקיים באתר יתחדש בקביעות כך שיציג בכל עת דגמים מעודכנים וחדשים מכל מותגי הקבוצה בקטגוריות: כלי בית, כלי בישול והגשה, גדג'טים למטבח, מוצרי נוי, מערכות מיטה, מגבות, מוצרים לאם ולתינוק – ועוד. שילוב מותגי הקבוצה הוא המאפשר מגוון מוצרים בסיסיים ומשלימים המכסים את כל עולם הבית.

דגש מרכזי באתר הינו על שירות משלוחי המתנה. לקוחות האתר יוכלו לבחור מתנות המתאימות להם וגם לשלוח מתנות בהזמנה אישית לכל מקום בארץ – עד לרמת עיצוב אריזת המתנה והוספת כרטיס ברכה שינסחו בעצמם. המתנה תגיע ליעדה באמצעות שליח אישי בתוך זמן קצר. השירות בא לתת מענה שירותי ואיכותי שאינו קיים כעת בישראל עבור מתנות לחתונות ולאירועים, לימי הולדת, ליולדות ועוד.

מועדון הלקוחות המוביל את האתר יהיה מועדון You, וניתן יהיה להצטרף דרכו למועדון אונליין – וללא עלות.

רוני אלגביש, מנהל תחום ורדינון-הום בקבוצת אלון: "אתר Vardinon Home משקף את תפישת העולם הרחבה של קבוצת אלון, אשר שמה את העדפותיו העכשוויות של הלקוח במרכז התמונה וצופה את דפוסי התנהגותו כצרכן גם בעתיד. האתר מגדיר מחדש סטנדרטים צרכניים המתאימים לציבור הישראלי. במשך זמן רב עקבנו, מיפינו ועיצבנו חווית שירות שרבים מכירים רק מנסיונם כצרכני אתרים מחו"ל - ולא קיימת עדיין בארץ. אם עד כה הדבר בא לידי ביטוי בענפי המזון או התיירות, כעת אנו שמחים להפתיע גם בזירת הקניות לעולם הבית והמתנות. Vardinon Home מצטרף לפעילות הסחר הדיגיטלית הקיימת בקבוצה בענפים נוספים, ורואה עצמה כמובילת תחום הקניות המקוונות בארץ".

אתר ורדינון הום:www.vardinonhome.co.il