בית העיצוב קסטיאל קיבל את הזיכיון הבלעדי לשווק בישראל את כלי הבית של חברת ג'ינורי האיטלקית, חברה מובילה בייצור פורצלן אמנותי ושימושיleket131011

החברה מייצרת פורצלן באיכות הגבוהה ביותר ובמגוון רחב מאד. המותג קשר עצמו לאורך השנים עם מובילים מתחומי הארכיטקטורה, העיצוב והאפנה, והיא אייקון איטלקי לאיכות חיים ועיצוב. החברה משלבת מסורתיות וקידמה, והיא מובילה בשוק הפורצלן לקהל העולמי.

 

במסגרת שיתוף פעולה בין חברת ג'ינורי למעצבת העל האיטלקיה פאולה נבונה, עיצבה נבונה מספר קווים של מערכות כלי אוכל עבור החברה.

 

Folkware

מערכת כלי אוכל שעוצבה בהשראת עבודות רקמה ממזרח אירופה ואריגים מאזור הבלקן. סט בן 18 חלקים, כאשר על כל פריט מודפסת דוגמא פרחונית אחרת. מוטיבים של פרחים, עלים ועלי כותרת קטנים, יוצרים עיצובים גיאומטריים וצבעוניים מדהימים.  ניתן להרכיב את הסט לפי בחירה ממגוון הצורות והדוגמאות הקיימות.

מחירים:

סט ל-6 איש, 18 חלקים: 1,600 שקל

קערות הגשה: החל מ-260 שקל

 

 

Bluesponge

מערכת כלי אוכל עם טקסטורה שמזכירה ספוג בכחול ולבן, שנוצרה בהשראת הים ומאופיינת במראה רענן. המערכת כוללת 6 דוגמאות שונות המכסות את מלוא שטח הצלחת בטקסטורה הצבעונית, הנראית כתקריב של אריג בד.

מחירים:

סט ל-6 איש, 18 חלקים: 1,600 שקל

קערות הגשה: החל מ-260 שקל

 

Prova Prima

המוטיב של מערכת כלי אוכל זו הינו כתמי צבע הדומים לאלו שהשאיר אחריו אמן המנסה למצוא את גוון הצבע המתאים. זו קולקציה עדכנית, ההולמת שולחן המעוצב בסגנון צעיר ומקורי. בקולקציה זו ניתן למצוא גם כלי פורצלן עמידים לחום לשימוש בתנור.

מחירים:

סט ל-6 איש, 18 חלקים: 2,300 שקל

סט 6 כוסות אספרסו ותחתיות: 1,300 שקל

 

Fil Rouge

ההשראה לקו זו נמצאת במקומות מרוחקים, עם אלמנטים גרפיים שונים דוגמת קודים, אותיות עתיקות המשמשות כקעקועים שבטיים ותווים מסתוריים. האלמנטים הגרפיים הינם בצבע שחור – על רקע של צלחת לבנה, כמעין משיחות מכחול על גבי נייר.  מדובר באוסף מרהיב של צלחות עם דוגמאות שונות, כאשר  האלמנט היחיד הזהה לכולן הוא מעין חוט אדום המעטר את הקוטר של כל צלחת.

מחירים:

סט ל-6 איש, 18 חלקים: 4,500 שקל

סט 6 כוסות אספרסו ותחתיות: 2,500 שקל

 

Gift Ideas

רב שימושיות היא המוטו של הקו הזה. פריטים מגוונים שניתן להשתמש בהם בכל עת.  

 Oro Gold הינו קו פריטי פורצלן לבן עם נגיעות מברשת בצבע זהב, ומוטיב של מספרים ואותיות. זהו אוסף אלגנטי במיוחד בסגנון המסורתי של ג'ינורי.

מחיר לסט של 6 צלחות 1,200 שקל.

צלחת להגשת עוגה  570 שקל

מאג 224 שקל.

 

 

להשיג בלקט קסטיאל אביזרים, אלפסי 36 ת"א

 

צילום: יחסי ציבור