חברת דלתות חמדיה מביאה לקהל הישראלי את הדלת שהאירופאים כבר גילו והתאהבו

מעבר לעיצוב המודרני, הפתח מאפשר מדרג ומשחק של תאורה לאורכו של הבית. 

דלתות ה 'צוהר ההולנדי' עושות עלייה. מדובר על דלת פנים בעלת פתח רוחבי צר ובשילוב זכוכית חלבית, שקופה או עם עיטורים. מעבר לעיצוב המודרני, הפתח מאפשר לאור לחדור לפנים החדר וליצור אווירה נעימה לשוהים בו - גם כשהאור מכובה. החפץ הבנאלי שאנו מכירים, הופך לרהיט עם אמירה עיצובית. חברת דלתות חמדיה משיקה את דלתות הפנים שהאירופאים כבר גילו והתאהבו.


אחרי ה 'צוהר היפני' (חלון פנימי המצוי על רוב שיטחה של הדלת) משיקה החברה את דלתות ה 'צוהר ההולנדי', כחלק מהאסטרטגיה שמתמקדת בדלתות פנים מעוצבות. "העיצוב החדש מאפשר לאדריכלים לעצב את פנים הבית ע"י מיקום ומשחק בין דלתות החדרים השונים. ניתן ליצור מדרג ומשחק של תאורה לאורכו של הבית",  אומר מיקי גלובינסקי, סמנכ"ל השיווק של דלתות חמדיה.


לדלת גם ערך מוסף בכל הקשור לבטיחות הדיירים. במקרה שילד או קשיש ננעלים, ניתן בקלות לפרוצה ולחלצם. מחיר: 180 שקל תוספת ל 'צוהר הולנדי' על מחירה של הדלת (תלוי בסוג הדלת ובמספר הצהרים שיש בדלת).

 

דלתות חמדיה הוקם לפני 60 שנה בקיבוץ חמדיה. המפעל מייצר דלתות איכותיות תוך שימוש בחומרים מאיכות גבוהה, דקדקנות בפרטים וגימור משובח. לדלתות חמדיה, הידועה כאחת משלושת היצרנים הגדולים בתחום, כושר ייצור של כ-120,000 דלתות בשנה ומחזור של כמה עשרות מיליוני שקלים בשנה. זהו מפעל וותיק המעסיק כ-70 עובדים תושבי עמק בית שאן. המפעל מאושר בתקנים למשקופים, דלתות ומכלולים ומתאים לדרישות התקן הישראלי והבינלאומי.מי שקרא את זה התעניין גם בכתבות הבאות