בעקבות בעלות חדשה ובאמצעות מפעל מתקדם שממוקם באשקלון, מובילה רב בריח שינוי תפיסתי שהופך את דלתות הכניסה והפנים מעוד דלתות פונקציונאליות וביטחוניות גם לדלתות אופנתיות
"מהפכת העיצוב שמתחוללת בענף כולו הביאה את 'רב בריח' להשיק לראשונה קולקציות של דלתות פנים עדכניות, ייחודיות ובלעדיות שישלימו את דלתות הכניסה, דלתות אלו משלימות מראה  של טוטאל- לוק שכל כך מקובל היום בעיצוב הבית. הדלתות החדשות יתאימו, במראה ובפונקציה, להלכי הרוח בתחום בכל זמן נתון" אומרת מאיה דונרשטיין, מנהלת השיווק של 'רב בריח' ומוסיפה "חברת 'רב בריח' החדשה לקחה על עצמה לפרוץ קדימה עם חידושים מרעננים, טכנולוגיות מוצר חדישות, עיצובים מפתיעים, דלתות מעוצבות ופנייה לקהלים רחבים יותר".בשלושת אולמי התצוגה החדשים והמפוארים של 'רב בריח' ניתן להתרשם משלל דגמים חדשים של דלתות שנחלקים לשלוש קטגוריות: 'קלאסי', 'מינימאלי' ו'מודרני'. על מנת להעניק ללקוחות מענה כולל לכל דלתות הבית תחת קורת גג אחת, בנויה כל קטגוריה מדלתות כניסה ופנים שמשלימות זו את זו.

הקולקציה הקלאסית:

המונח 'קלאסי' מגדיר מחדש פריטים קיימים ונמדד ביכולת שלו להפוך לאייקון נצחי בעל חיי נצח. סדרת ה'קלאסיק' של 'רב בריח' מציגה מבחר של דלתות כניסה ופנים שמעוצבות כך שיעמדו במבחן הזמן ותמיד יחשבו 'נכונות'. דלתות הכניסה של הקולקציה הקלאסית עשוית מחיפויים ועיטורים שונים, בהם: לוחות עץ גושניים עשויים עץ אגוז משובח, גימור בצביעה אמנותית, פסי פלדה, שילוב חלונות דקורטיביים שכוללים זיגוג תלת שכבתי חלבי, סורגי פלדה דקורטיביים ועוד. דלתות הפנים בקטגוריה זו עשויות חיפויים כמו ציפוי פורניר בדוגמאות שונות ותוספת של חלון צר וארוך.


הקולקציה המינימאלית:

המונח 'מינימאלי' מתייחס, בין היתר, למושג של מיס ואן-דה-רו 'פחות הוא יותר'. האיכויות שתמונות במונח 'מינימאלי' הן אסתטיקה, אלגנטיות ובסיסיות וכן הימנעות מהגזמות ותחכומים מיותרים. העיצוב המינימאלי כובש את העין והלב בזכות מה שיש בו ומה שאין בן כאחד. דלתות הכניסה של הקולקציה המינימאלית עשוית מחיפויים ועיטורים שונים, בהם: הבלטות רוחביות ואנכיות, צביעות אמנותיות מקושטות קוביות דקורטיביות, גימורים בגוון מט ומבריק לפי בחירה, שילובים של פרופילי אלומיניום הן ליצירת מגרעות והן ליצירת בליטות. דלתות הפנים בקטגוריה זו עשויות חיפויים כמו CPL איכותי בגוונים שונים.

הקולקציה המודרנית:

המונח 'מודרני' מדבר על אופנה, חדשנות, עדכניות ומפגש עם דברים שטרם נראו כמותם. מונח זה נותן מעוף לדמיון ומאפשר למעצבי הבית של 'רב בריח' להמריא, להתפרע ולהפוך את דלתות הכניסה והפנים לא רק לאלמנט עיצובי אלא גם למקור השראה, התפעלות ומחמאות. דלתות הכניסה של הקולקציה המודרנית עשוית מחיפויים ועיטורים שונים, בהם: לוחות צבועים בשילובי פרופיל מתכת ולוחות פלדה בשילוב פסי אמצע לבחירה. דלתות הפנים בקטגוריה זו עשויות חיפויים כמו צביעת שלייפלק בתנור, עיטורים של חלוקות ודגמים שונים, פרופילי מתכת וחלון צר וארוך.

כל דלתות הכניסה של 'רב בריח' עשויות חומרים עמידים בתנאי מזג האוויר. בדלתות רבות, כניסה ופנים, ניתן לבחור את מרקם וגוון הגימור וכן את הידית שתתאים בדיוק לסביבה העיצובית בה יותקנו. 'רב בריח' מוביל מותג שצומח מחדש תחת מושגים כמו 'צעירות', נמרצות' ו'חדשנות' שמשקפים את פניה החדשות של החברה.

אולמות תצוגה רב בריח החדשה : דיזיין סנטר, הלחי 2 בני ברק/ פולג: הבונים 9 א.ת פולג נתניה / חיפה: בעלי המלאכה 26, בית כפיר (מפרץ חיפה)


מי שקרא את זה התעניין גם בכתבות הבאות