השילוב של הצבעים שחור ולבן רלוונטי תמיד כחלק מעיצוב הבית. חברת אלוני מציעה שורת טיפים לשילוב הצבעיםaloni16917a

הבינו את הצבעים - שחור הוא דרמטי, קר, עוצמתי, קודר ויוקרתי. לבן הוא טהור, נקי, פשוט ומואר. לבן מחזיר אור וכך מגדיל את החלל, שחור "בולע" אור ועלול ליצור תחושה של חלל קטן. לכן, אם אין לכם תקרה גבוהה או בית גדול במיוחד, כדאי שתבחרו בלבן כצבע בסיס לקירות ולריצוף ובשחור לצבע הריהוט והאביזרים.

בחרו סגנון - התחילו בהגדרת הסגנון שלכם והמשיכו משם לבניית קומבינציות מתאימות עיצוב בשחור - לבן יכול להוביל למראה דרמטי בסגנון הבארוק או למראה מינימליסטי, נקי ומודרני –אפשר גם לשלב בין הסגנונות.

הקפידו על איזון - עומס של פריטים בשחור יבלע את האור ויהפוך את החדר למאורה קודרת. עודף לבן יצור מראה ערום. רצוי להשתמש בשילובי השחור והלבן במינונים מדויקים ומחושבים.

נגיעות של צבע - רהיטים, אקססוריז, טקסטיל או כתמי צבע יבלטו במיוחד על רקע חדר המעוצב בשחור-לבן. שלבו צבעוניות וצרו אווירה צעירה ומלאת אנרגיה.aloni16917b

קולקציית אריחים בשחור ולבן
חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק של מותגים בתחום הריצוף, חיפוי וכלים סניטרים, משיקה קולקציה חדשה ובלעדית של אריחי גרניט פורצלן לחיפוי ולריצוף בשם קואדראדו טיפאני מספרד.

לדברי בתיה מורנו, מנהלת תחום רכש קרמיקה בחברת אלוני: " אחד הטרנדים הבולטים בעולם העיצוב הוא השילוב העל זמני, הנצחי של הצבעים הקונטרסטים שחור ולבן. זוהי קלאסיקה שיוצרת דרמטיות וחללים מאוד אלגנטים עם אמירה נחרצת. נוכל לראות העונה שימוש באריחים בהדפסה דיגיטלית בשחור לבן, אריחים מעוטרים באיורים גרפים, גאומטרים, אומנותיים וכו הן לחיפוי והן לריצוף. "

לדבריה: "סדרת קואדראדו טיפאני מציעה מגוון צורות ודוגמאות המשלבים שחור ולבן וניתן לרצף באמצעותה משטח אחד ואחיד מאותה דוגמא, כמו גם לעשות מיקס ולשלב כמה דוגמאות ליצירת עיניין ועומק למשל שילוב האריחים המנוקדים עם אלו בדפוסי האיקסים. מוסיפים עיניין בכל חללי הבית ומומלצים גם בחדר הרחצה בהיותם בעלי תקן R10 למניעת החלקה בחללים רטובים."

גודל: 23.5X23.5 ס"מ

מחיר: 275 שח למ"ר

להשיג בלעדית ברשת אלוני