אחת הדרכים להפוך את עיצוב הבית למעניין יותר, היא הוספה של צבע לחיפוי הקירותaloni17714
השילובים בין הצבעים יכולים להוסיף עניין בחלל. כך לדוגמא, קולקציית האריחים הצבעוניים בצבעי הפסטל המעושנים במראה וינטג', שוברת את החוקיות ומספקת אתגר וכיף אמיתי בעיצוב הבית.

לפי תפיסת המזרח, צבע הוא תדר אנרגטי וכולנו מגיבים אליו, אם במודע ואם שלא במודע. צבע משפיע על תחושת הנוחות ומצב הרוח שלנו, ומעורר רגש. עיצוב החלל הוא עיצוב התפאורה של חיינו ואחת לכמה זמן נרצה לחדש, לרענן ולהוסיף צבע.

חברת אלוני משיקה לקיץ 2014 סדרת אריחים לחיפוי קירות, המתאפיינת במראה וינטאג' בצבעוניות ססגונית, בגוונים מרהיבים: ירוק, חרדל , ורוד כחול ולבן בגדלים של 30 סנטימטר על 15 סנטימטר .

הקולקציה תוצרת ספרד ונקראת קטניה, על שם העיר בספרד שרחובותיה ידועים בססגוניותם ובהשראת האדריכל המפורסם גאודי ,שעיקר עבודתו באריחי פסיפסים צבעוניים.

בחברה מציינים שהאריחים מכניסים אותנו לרחובות המצוירים של Catania ומזכירים לנו את הצבעים הרבים בשווקים כדוגמת שוק האוכל המפורסם LA BOQUERI.

ניתן להשתמש באריחים הצבעוניים ליצירת קיר לגו צבעוני, המורכב משלל רב של גוונים, כאשר צבע הבסיס הינו בהיר ושאר הגוונים נותנים לנקודות של אור או בשילוב עם דקורים צבעוניים מאותה סדרה להפרדה בין אריחי בסיס בגוון אחיד.

מחיר: 185 שקל למ"ר

להשיג בבלעדיות ברשת אלוני