רשת אלוני, אחת מהחברות הותיקות והמובילות בישראל בתחום עיצוב הבית ובמכירות מוצרי גמר, פתחה בימים אלה מתחם עיצוב בקונספט חדשני במתחם עיצוב הבית והקרמיקה של אזור המרכז ברחוב הלח"י בבני ברק aloni14712 ובו מציגה החברה, על שטח של 1400 מ"ר, מאות פתרונות ייחודיים לריצוף חיפוי ועיצוב הבית. לראשונה יוצגו ריצופי הטראצו החדשים שמייצרת אלוני במפעל שנפתח מחדש בחיפה בראשותו של המעצב האיטלקי מרצ'לו מורו, המתמחה בשחזור רסטורציה ועיצוב ריצופי טראצו. כמו כן, יוצגו מעצבים בינלאומיים וישראלים העושים שימוש בחומרים מיוחדים מבטון צבעוני דרך חיפויי עץ מפירוקים, שיש ואבן ועד כמובן כלים סניטרים ואריחי קרמיקה מהקווים האחרונים שהוצגו בתערוכות בעולם.

במקביל קיבלה רשת אלוני את הזיכיון הבלעדי לשווק בישראל את מוצרי ROCA הנחשבת למובילה בתחומה בעולם המשווקת את מוצריה בלמעלה מ-115 מדינות ובעלת יותר מ60 מפעלים בכל היבשות.

ROCA חתמה לאחרונה על הסכם עם מעצב העל Giorgio Armani ומוצרים בעיצובו מוצגים מהיום בבלעדיות במתחם החדש.

לדברי אמיר רפפורט, מנכ"ל תשלובת אלוני: "ROCA בחרה בנו לאחר שניתחה את התפתחות מוצרי הגמר בישראל ומבחינתנו חברה בסדר גודל כזה עם היצע ומגוון רחב שנמצאת בהתפתחות עצומה לא רק בשת"פ עם ארמני, הוא מהלך חשוב ומשמעותי".
עוד מוסיף רפפורט: "במסגרת רה הארגון והמיצוב מחדש שעוברת אלוני מאז כניסתי לתפקיד, אנו פועלים בכמה מישורים במקביל על מנת להוביל את אלוני לקדמת העיצוב, הן בייצוג גופים וחברות מובילות והן בפתיחת סניפים ויצירת שיתופי פעולה עם החברות הקבלניות הגדולות. ענף הבנייה והאדריכלות בפרט, עוברים שינויים ותהפוכות רבים, הבאים לידי ביטוי בשיטות הבנייה, בציוד המתקדם, בחומרים והאביזרים השונים ובגישות חדשניות המאפשרות ליצור חללי עבודה ומרחבי מחייה מרגשים ומעוררי השראה, לא רק באזורי יוקרה אלא גם בשכונות חדשות בפרברי הערים. אנו רואים בבנייה החדשה צורך והזדמנות להציע את המילה האחרונה בתחום, תוך הישענות על החוזקות וההתמחויות של אלוני מזה שנים בייבוא, ייצור ופיתוח חומרים חדשים".

היקף המכירות של הענף מוערך ב4 מיליארד שקל כאשר 10 אחוז מעלות הדירה מהווים מוצרי הגמר והסניטאריים.

לרשת אלוני תשעה אולמות תצוגה ברחבי הארץ.

צילום סיון פרג'