פסים צרים או פסים עבים, פסים אופקיים, אנכיים או אלכסונים, במעברי החצייה, בתווי הנגינה ואף על הברקודים של המוצרים בסופר, הפסים נמצאים בכל מקום סביבנו ואנו לא יכולים לדמיין את חיינו בלעדיהםstripes14712 זה היה מקור ההשראה של מותג חיפויי הקיר Eijffinger, המציג מהדורה חדשה וצבעונית במיוחד של טפטים לקולקציית StripesOnly המוכרת.

הקולקציה החדשה כוללת אוסף רחב של טפטים 'מפוספסים' בגוונים שונים, טקסטורות שונות ואף טכניקות הדפסה שונות. לכל טפט בקולקציה הייחוד שלו ואווירה שונה שהוא יוצר בחדר, בין אם מדובר בטכניקת הדפסה מיוחדת של פסים שנדמה וצוירו על-ידי אדם, או בין אם מדובר בטקסטורה של בעשרות פסים צמודים זה לזה בגוונים שונים הגורמים לתעתועי ראייה.

הטפטים בקולקציה בעלי צורות גיאומטריות בגימור מבריק או מט, ובמגוון צבעים רחב במיוחד המתאים ליצירת כל אווירה רצויה, ובניהם: ורוד, כחול, תכלת, ירוק, צהוב, בז', סגול ועוד. כמו כן, הטפטים בקולקציה מיוצרים בשיטה חדשנית של הדפסה דיגיטלית ייחודית אשר יוצרת עיצובים גרפיים עם קווים סימטריים או א-סימטריים, כך שלצד פסים בטקסטורה גיאומטרית במיוחד, ניתן גם למצוא טפטים עם פסים לאורך ולרוחב, המדמים פיקסלים מוגדלים, אחרים המזכירים את אוהל הקרקס ואף כאלו היוצרים תחושה של סרט נע.

מחיר: 60-120 ש"ח למ"ר

להשיג בגולדשטיין גלרי טפט, בוגרשוב 55, תל אביב
ובחנויות העיצוב המתמחות
03-5283610

 

www.tapetim.co.il

צילום יחסי ציבור