קבוצת 'נגב' מתרחבת, מתחדשת ומרחיבה את הזרוע הקמעונאית , כשהיא משיקה 2 חנויות קונספט ייחודיות נוספות, באזור השרון ובאזור מרכז הארץnegev91011

החנויות ישמשו כמתחמי עיצוב מובילים המציגים את מיטב החידושים האחרונים בעולם בתחום  עיצוב הבית.

 

חנויות הקונספט בפתח תקווה ובנתניה עוצבו בהשקעת ענק של למעלה מ-9 מיליון שקל,  במטרה לספק מענה מקצועי, איכותי ומקיף לקהל המקצועי באזור ולהוות פלטפורמה מקצועית אמיתית למיטב מותגי האיכות בתחום החיפויים, הריצופים, הכלים הסניטרים, הברזים, האבזרים וכל פרטי עיצוב הבית, כמו קולקציות גרניט הפורצלן 'נובו' ו'נובו אימג'ין'  ואבזרי האמבט והספא 'ווינד אנד ווטר'.

 

 

חנות הקונספט החדשה בנתניה משתרעת על פני כ-900 מ"ר והיא ממוקמת ברח' בני גאון 8, פולג סנטר, נתניה. בחנות יוצעו החידושים האחרונים בתחום העיצוב, לצד עיצובים ייחודיים שיאפשרו לכל אדם עיצוב בקונספט אישי. הסניף ירכז את פעילות קבוצת 'נגב' באזור השרון וישמש פלטפורמה נוחה ומקצועית לכל אדם, בין אם הוא לקוח ובין אם הוא אדריכל.  המתחם בנתניה הושכר בעלות של  68,850 שקל לחודש לתקופה של 5 שנים עם אופציה ל- 10 שנים נוספות.

  

סניף הקונספט הייחודי בפתח תקווה ממוקם באזור התעשייה סגולה פתח תקווה, ברחוב סוטין 4, מתחם הום דיזיין.  הסניף מחולק לשלושה מפלסים מעוצבים וכולל 1,200 מ"ר של המילה האחרונה והעדכנית בתחום העיצוב .

המתחם בפתח תקוה הושכר מדיזיין סנטר סגולה בעלות של  72,000 שקל לחודש בתוספת 10 אחוז בגין השטחים הפתוחים לתקופה של 15 שנים.

 

הסניפים החדשים מצטרפים לתריסר סניפי 'נגב' ברחבי הארץ וייתנו מענה לאדריכלים, מעצבים וקבלנים במרחב הצפון והדרום הזוכים לתנופת בנייה משמעותית, וכן לקהל הלקוחות העומדים בפני קנייה או שיפוץ דירה.

 

מנכ"ל קבוצת 'נגב' אבי מוטולה מוסיף כי "פתיחת המתחמים הינה שלב נוסף באסטרטגיית החברה לחזק את מובילותה ולהרחיב את פעילותה בישראל, במקביל להרחבתה בחו"ל. הייחוד במהלך הוא, שהחברה המחזיקה את הרשת הקמעונאית הגדולה בתחומה, מציעה ללקוחותיה, חווית קניה ייחודית ושירות ברמת בוטיק. קהל הלקוחות באזורי השרון והמרכז הינם קהלי יעד מובילים בחשיבותם, והמתחמים החדשים יביאו את בשורת העיצוב מהארץ ומהעולם  במגוון רחב של מוצרים, סגנונות, מותגים ומעצבי על ." מוסיף מוטולה. 

 

בתמונה: חנות נגב קרמיקה בפתח תקוה צילום אלירן אביטל