מעצב העל ואשף הצבעים והצורות, קארים ראשיד, חוזר בקולקציה חדשה ויוצאת דופן של אריחים, שעיצב עבור חברת " PORCELANATTO" האיטלקית, המשווקת בסניפי 'נגב'. הקולקציה, שקיבלה את השם NO-STALGIA (לא לנוסטלגיה), ממשיכה את הקו החדשני, יצירתי ולא שגרתי שכה הולם את מעצב העל ראשיד.

הסדרה מתאפיינת בשילובי צבעים מנוגדים כשחור-לבן יחד עם מרקמים ותבליטים המוטבעים על האריח או כתמי צבע עזים (צהוב, ירוק) על רקע לבן\שחור, ומחולקת לארבעה חלקים, להם קרא ראשיד בשמות: "פואטיקה", "רגש", "חוש" ו"תשוקה".פאנל הגוונים, צורות, טקסטורות ואלמנטים המרכיבים את הסדרה, פותחים עולם שלם של אפשרויות עיצוב מרגשות לכל חדר וחלל בבית, מחדר המגורים ועד לחדר האמבטיה. הקולקציה מתרגמת את פילוסופיית העיצוב של קארים ראשיד בכתב יד ברור וחד המתאים לאוהבי העיצוב שהוא בבחינת אומנות . ראשיד יוצר סביבה לא שגרתית וזורמת בעזרת תנועה ואלמנטים גיאומטריים, היוצרים אשליות אופטיות מרהיבות, צבעים טהורים וחזקים, וצורות הנותנות אושר והשראה .

הקולקציה הייחודית מיועדת לאוהבי העיצוב שמטרתם לעורר, לחדש וליצור חלל ייחודי ונועז. שי גל, מנהל תחום ריצופים בקבוצת "נגב": "האריחים של ראשיד, שמשחקים עם הטעיית העין ואשליות של קרוב רחוק ותלת מימד, עשויים להתאים למי שאוהב להתכתב בכל עת עם מגמות וטרנדים עכשוויים מהעולם הרחב".  

מחירים החל מ- 650 שקל למ"ר. להשיג בסניפי נגב ברחבי הארץ
www.negev-new.co.il

בתמונה: חדר מעוצב בחיפוי של קארים ראשיד צילום: יחסי ציבור