למעצבי פנים, אדריכלים, יזמים וקבלנים, המתכננים תקרות דקורטיביות בבתים פרטיים, וילות, בתי קפה מסעדות ועוד, מציעה חברת יהודה יצוא ויבוא פתרונות יצירתיים של אריחים אקוסטיים,  אקולוגיים וירוקים

מבית חברת אקופון ECOPHON משוודיה, שתוכננו על ידי מיטב האדריכלים והמעצבים המובילים בעולם.

 

 

החברה יוצאת עם סידרת פרימיום חדשה של אריחים מעוצבים אקולוגיים וירוקים לסביבה העשויים מחומרים ממוחזרים. האריחים עוצבו בהשראת הטבע, במבחר צורות, גדלים, מרקמים וצבעים.

 

 

אריחי סולו מרחפים הם למעשה קונספט חדש ויצירתי בעיצוב תקרות דקורטיביות, היוצא מהתבנית המוכרת של אריחים בגודל 60X60. אלו הם אריחים בצורות ובגוונים שונים התלויים על כבלי פלדה שזורה, היתרון העצום בשיטת אריחי סולו הוא שהאדריכלים או מעצבי הפנים המתכננים את התקרה מעצבים את צורות האריח כיד הדמיון והיצירה והשראה המתאימים לחלל אותו הם מתכננים. החידוש והפתרון שמציעים אריחי סולו הם האפשרויות הבלתי מוגבלות לעיצוב אריחים המתאימים לחלל של המתכנן או האדריכל: צורה גיאומטרית, עגולה או אמורפית כגון עננים לבבות ופרחים, במבחר גוונים ומרקמים.

 

אדריכלית הבית של חברת יהודה יצוא ויבוא – כינרת כהן בן-חמו - עומדת לרשותכם בשאלה וייעוץ בתחום תכנון האריחים החדשים מסדרת סולו ובתחום הייעוץ לתקרות ופתרונות אקוסטיקה.

 

יהודה יצוא ויבוא – רח' פרופסור שור 59 חולון

 

בתמונה: אריחי תקרה בצורת עננים אנגליה,  במסעדת  THE THEME PARK

צילום מארק פסמור

 

 


מי שקרא את זה התעניין גם בכתבה