אבן קיסר מעמיקה את האחיזה בשוק מוצרי הפרימיום ומשיקה את קולקציית Supremo. הסדרה הרביעית מצטרפת לשלוש הקולקציות הקיימות: Classico, Concetto, Motivo 

קולקציית Supremo  פותחה בהמשך לזיהוי הצורך הקיים בשוק, במוצר שיאפשר מתן ביטוי לבחירותיהם והעדפותיהם האישיות של לקוחות החברה בעיצוב בתיהם, וסביבת העבודה שלהם. כל משטח Supremo הינו יחיד ומיוחד במראהו ובמרקם הגוונים שהוא משלב. הקולקציה כוללת 8 דגמים בגוונים ובטקסטורות שונות, חלקם שקופים למחצה ומאפשרים מעבר אור, אפקט המגוון את אפשרויות עיצוב החללים שבהם הם מיושמים.

 


הקולקציה מבוססת על טכנולוגיה ייחודית אשר פותחה באבן קיסר, במטרה להביא לשוק דור חדש של משטחי קוורץ יוקרתיים בעלי מראה טבעי. כמשטחי קוורץ, נתמכים המוצרים בסדרה זו ע"י תכונות ידועות של חוזק, עמידות וסטנדרטים בינ"ל של איכות.

 

לדברי אלי פייגלין, סמנכ"ל השיווק של אבן קיסר: "אנו גאים להיות החברה המובילה בישראל בתחום משטחי הקוורץ ובה בעת להפתיע את לקוחותינו במוצרים חדשים ללקוחותינו כל פעם מחדש. המוצר פותח ומיועד ללקוחות פרימיום המשקיעים בעיצוב סביבת המגורים, העבודה והמחיה שלהם. לפלח שוק זה תודעת עיצוב גבוהה והוא מאופיין ברצון עז להביא לידי ביטוי את אופיו והעדפותיו האישיות גם בעיצוב הפנים של חלל המגורים". 

עיצוב המוצר הינו פרי עבודה משותפת בין המחלקות השונות באבן קיסר החל במחלקת השיווק אשר זיהתה את הצורך בפיתוח מוצר מסוג זה, דרך מחלקת הפיתוח ועד לייצור תחת בקרת איכות בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים. מחלקת השיווק ומעצבי המוצר של אבן קיסר אשר שקדו על עיצוב הקולקציה החדשה ומגוון הדגמים, מתעדכנים כל העת במגמות העיצוב העולמיות ומעדכנים את קולקציית המוצרים בהתאם למגמות אלה. קולקציית Supremo פותחה בהשראה בינלאומית והתערוכות המתקיימות ברחבי העולם המצביעות על מגמות עיצוב בהווה ובעתיד.

 

קולקציית Supremo משלבת עיצוב יוצא דופן עם טכנולוגיה חדשנית ומביאה 8 דגמים מרהיבים, חלקם שקופים למחצה ומאפשרים מעבר אור, אפקט המגוון את אפשרויות עיצוב החלל עוד יותר.

 

הקולקציה כוללת 8 דגמים:
הגבירה בלבן, מגע של אלגנטיות מעודנת המותאם לטווח רחב של סגנונות עיצוביים, החל מהמינימליסטי והמודרני וכלה בחללים בעיצוב קלאסי.


האביר השחור, גיבור ייחודי המייצג מסתורין מחד ותחושת הגנה ובטחון מאידך. דגם זה מביא אלמנט דרמטי לעיצוב חללים בעלי יופי ואסתטיקה על-זמנית


אגם הברבורים, היופי הצונן של דגם זה והטקסטורה המעודנת שלו מייצגים רעננות ושלווה ומשלימים את האווירה בחללים בעלי עיצוב מודרני

ארמון הים, מביא אל החלל את עוצמתו המאזנת של האוקיינוס על מעמקיו הכחולים. הגוון הכחול מוסיף מגע של רעננות בחללים פתוחים וגדולים שבהם האנרגיה שהוא מזרים למרחב יכולה לנוע בחופשיות


מלכת שבא מפיצה בנוכחותה אווירה של שפע ומביאה אל המרחב את תבונתה של הממלכה הקדומה יחד עם ניחוחות התבלינים, זוהר הזהב ונצנוץ האבנים היקרות המאפיינים אותו


המלך ההודי משלב בהידור רב גוונים עמוקים של חום וגוונים בהירים רכים, היוצרים אוירה אלגנטית ונינוחה, אנרגיה חיובית ואצילות מלכותית.


הבוהק האפרפר-מתכתי המאפיין דגם זה מוסיף מימד של תחכום לחללים בעיצוב קלאסי ומודרני גם יחד.


מלכת הלבבות הורדרדה משדרגת ומוסיפה חיות בכל חלל, בגונה החמים והשקוף למחצה. ל Queen of Hearts טקסטורה עדינה המשלבת ורוד ולבן היוצרת תחושת הרמוניה ואינטימיות בכל מרחב וזמן.

 

טווח מחירים של הדגמים השונים בקולקציה: החל מ- 1,600 שקל למטר. את הדגמים בקולקציה החדשה ניתן להשיג אצל מפיצי אבן קיסר ובאולמות התצוגה של חנויות המטבחים.

 

"אבן קיסר" נוסדה בשנת 1987 ונמצאת בבעלות קיבוץ שדות ים וקבוצת משקיעים פרטית. אבן קיסר הינה חלוצה ומובילה עולמית בפיתוח, ייצור ושיווק משטחי קוורץ מעוצבים במגוון צבעים, טקסטורות וגימורים תוך עמידה בתקני איכות בינלאומיים מחמירים. מוצרי החברה מתאימים למגוון רחב של יישומים כגון: משטחי עבודה למטבח ולחדר האמבט, מדרגות, חיפויי קיר, פריטי ריהוט מעוצבים ועוד. המגוון המוצע כולל 4 קולקציות: Classico, Motivo, Concetto, Supremo. חזונה של אבן קיסר משלב בין חדשנות עיצובית ואיכות במטרה לייצר ולשווק מוצרים אשר יאפשרו ללקוחות להביא לידי ביטוי את סגנונם האישי ואת העדפותיהם בתחום עיצוב הפנים. מוצרי אבן קיסר נמכרים בכל רחבי העולם באמצעות רשת הפצה בינלאומית הפרושה בעשרות מדינות.

 מי שקרא את זה התעניין גם בכתבות הבאות