נגב קרמיקה הקימה חנות חדשה בעיר נצרת. החברה השקיעה משאבים עיצוביים וירידה לפרטים, בכדי לאפשר ללקוח ליהנות מחוויית קניה מיוחדת במינה. החנות, ממוקמת באזור מגדלי נצרת (כביש עוקף נצרת), מקום נגיש, נוח וקל להגעה, עם חנייה בשפע

החנות החדשה משתרעת על פני שתי קומות אשר שטחם הכולל  300 מר', והיא מעוצבת כמיטב המסורת של 'נגב' ומהווה המשך לאסטרטגיית השיווק של 'נגב' שהביאה לארץ את אולמות התצוגה המחולקים למתחמים, כשכל סגנון מתאפיין באופי ובאווירה ייחודים מבחינת החומרים, הצבעים, המוצרים והאביזרים המשלימים, והשילוב הנכון ביניהם הוא שמאפשר ללקוח ליצור אווירה מושלמת בהתאם לסגנון המועדף עליו.החנות החדשה הושכרה ממגדלי נצרת ש.ר בדמי שכירות של 68 ₪ למ"ר לחודש (צמוד למדד המחירים לצרכן) לתקופה של 5 שנים עם אופציה ל- 3 תקופות שכירות נוספות של 3 שנים כ"א.

'אזור הצפון הוא קהל יעד מוביל בחשיבותו', אומר אבי מוטולה, מנכ'ל 'נגב'. 'פתיחת הסניף באזור הצפון נובעת מתוך ההכרה בחלקו החשוב של קהל זה בשוק הישראלי ומתוך רצון להקל על תושבי הצפון שיוכלו להתעדכן בחידושים של 'נגב', ללא הצורך לנסוע למרכז הארץ. שיקולים אלו הם שהביאו אותנו להחלטה להשקיע משאבים רבים בסניף זה, ואף להעניק חווית קניה מושלמת". 


נגב, החברה המובילה בישראל למתן פתרונות עיצובים כוללים לבנייה ושיפוץ הבית, חוגגת השנה 40 שנה להיווסדה. לנגב 17 חנויות קונספט בארץ ובעולם, מפעל בירוחם לעיצוב ויצור אריחי הפורצלן NOVO, מרכז לוגיסטי משוכלל ובלעדיות לשיווק  מיטב המותגים והמעצבים הבינלאומיים בתחום עיצוב הבית ביניהם : Villeroy & Boch, פיליפ סטארק, אנטוניו צ'יטריו, קארים ראשיד, מתיאו טון, ורסצ'ה ועוד רבים.

 מי שקרא את זה התעניין גם בכתבות הבאות