חברת רמי שבירו מכרה את הדירה לדוגמא בפרויקט שבירו באגמים, שמקימה החברה בשכונת אגמים בנתניה, במחיר של כ- 1.68 מיליון שקל

מדובר בדירת 5 חדרים, בשטח של כ- 134 מ"ר, עם מחסן דירתי בשטח של 6 מ"ר ומרפסת בשטח של כ- 12 מ"ר, בקומה ה- 1. הדירה מרוהטת ומעוצבת בסגנון חדשני ויוקרתי. מהחברה נמסר כי, מחיר הדירה יקר בכ- 150 אלף שקל יותר מדירה דומה בבניין.

 

לדברי רמי קדמי, מנהל השיווק בחברה, "בשנים האחרונות, לאור הביקושים הגוברים, 75 אחוז מהדירות נמכרות על הנייר, ונראה כי הצורך השיווקי בהקמת דירות לדוגמא הלך ופחת. עם זאת, החליטה החברה על הקמת דירה לדוגמא, דבר שהוכיח את עצמו שיווקית והביא לעליה משמעותית במספר הדירות שנמכרו בפרויקט".

 

 

שכונת אגמים נמצאת בפיתוח מואץ, בשכונה כבר אפשר לראות שבילים וכבישים סלולים. מהחברה נמסר כי בפרויקט שבירו באגמים נמכרו עד כה כ- 80 יח"ד. מחירה של דירת 5 חדרים הינו החל מ- 1.45 מיליון שקל ומסירת הדירות לאכלוס תחל בעוד כחצי שנה.

 

פרויקט שבירו באגמים נבנה בשכונת אגמים החדשה במערב נתניה. הפרויקט יכלול 14 בניינים, רובם בבנייה נמוכה של כ-3-4 קומות, בהם בין 16 ל- 20 דירות בלבד בכל בניין. שניים מהבניינים הינם בני 9 קומות כל אחד. בין היתר, נבנים שני בנייני בוטיק, שבהם 8 דירות בלבד בכל בניין. תמהיל הדירות בפרויקט יכלול דירות 5 חדרים, דירות גן 5 חדרים ודירות לופט גג, עם תקרות גבוהות (כ- 6 מטרים).

 

בתמונה: מטבח בדירה לדוגמא צילום: יחסי ציבור