חברת רוטשטיין החלה בשיווק פרויקט חדש במערב נתניה – פרויקט שירת השרון. בימים אלה משווק השלב הראשון של הפרויקט, שכולל 84 יח"ד ב- 2 בניינים, בני 11 קומות כל אחד. תמהיל הדירות בפרויקט כולל דירות 4 ו- 5 חדרים, דירות גן, לופטים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים

 

מהחברה נמסר כי הדירות בפרויקט הינן דירות גדולות במיוחד וזאת בנוסף למרפסות רחבות ידיים, בשטח של 18 מ"ר, אשר למעשה הופכות את הדירות לדירות מיני פנטהאוזים. מחירה של דירת 4 חדרים, בשטח של כ- 115 מ"ר, הינו החל מ- 1.25 מיליון שקל. מחירה של דירת 5 חדרים, בשטח של כ- 128 מ"ר, הינו החל מ- 1.45 מיליון שקל.

 

 

הפרויקט כולל 159 יח"ד, בתוך מתחם סגור הבנוי בצורת האות ח' והכולל בסה"כ כ-400 יח"ד, כשבמרכזן פארק ירוק ומטופח, הכולל גם מתקני שעשועים. בפרויקט ייבנו חניון עילי וחניון תחתי; כמו כן, הדירות הן בעלות מפרט טכני משודרג, הכולל בין היתר, תריסים חשמליים בכל הדירה, אסלות תלויות, ניאגרות סמויות, הכנה לבית חכם ועוד.

 

חברת רוטשטיין בונה בנתניה מזה עשור. לדברי אורי פליישמן, סמנכ"ל השיווק בחברת רוטשטיין "היום, בקריית השרון, שהיא אחת השכונות המבוקשות ע"י צעירים, כבר כמעט אין היצע של דירות חדשות. פרויקט שירת השרון ממוקם למעשה ממערב לקריית השרון, במרחק קצר מהשכונה, ומהווה אלטרנטיבה חדשה ואיכותית לזוגות צעירים".

 

הפרויקט ייבנה בהתאם לדרישות התקן הירוק של מכון התקנים, ויכלול אלמנטים של בנייה ירוקה כמו בידוד תרמי, אוורור טבעי בחניונים ועוד. לדברי פליישמן "הפרויקט בנוי על פי תקן בנייה ירוקה היוצרת סביבת מגורים בריאה ונוחה, אשר מעבר לתרומתה לסביבה מסייעת להפחתת הוצאות התפעול והתחזוקה היומיומית, ותורמת לנוחות ולבריאות בסביבה הפנימית והחיצונית של הבית,וזאת בהתאם לעקרונות שימור הסביבה והחיסכון משאבי אנרגיה ומים". פליישמן מוסיף כי "בנייה ירוקה היא בנייה מתקדמת שמובילה במדינות רבות בעולם, אני מאמין שגם שוק הנדל"ן הישראלי יעבור בסופו של דבר לבנייה ירוקה