אחרי ההצלחה של "מזרחי ווסט", פרויקט המגורים של קבוצת מזרחי במתחם ח-300 בחולון, מודיעה החברה על כוונתה להקים פרויקט מקביל – מזרחי ווסט mizrahi227112

זו אינה הפעם הראשונה בה בוחרת החברה להקים "פרויקט אח" לפרויקט קיים בחולון, עקב ביקוש שגובר על היצע הדירות. לדברי רוני מזרחי, מנכ"ל קבוצת מזרחי, מהווה חולון יעד מוביל בתחום הנדל"ן מה שיוביל לכניסתם של תושבי ערים שכנות לעיר.

מזרחי: "חולון ממותגת וממוצבת היום יותר טוב מאי פעם. העיר מגיעה לשיאי ביקוש בתחום הנדל"ן כשבשונה ממקומות אחרים, גם סטנדרט הבניה הולך ועולה. מי שקונה דירה בחולון לא מסתפק בדירת שיכון ישנה, אלא רוצה דירה חדשה בבית קומות מפואר, בקרבה לאזורים החמים בעיר. להערכתי בתוך שנתיים לכל היותר, יגיע אחוז תושבי הרים שכנות בחולון לשיא חדש ויהווה למעלה מ-30 אחוז מהרכישות החדשות. מה שקרה בתל אביב עם הצרפתים, למשל, יגיע ביתר שאת לחולון. את מזרחי ווסט 2 אנחנו בונים כתוצאה מהביקוש ההולך וגובר. משפרי דיור הפכו את חולון ליעד ראשון במעלה ומתחם ח-300 כמו גם מתחם ח501 מובילים את רשימת האזורים המבוקשים בעיר".

האדריכל פיליפ גינזבורג נבחר לתכנן את הפרויקט, אשר יהיה מושקע מאוד מבחינה חזותית ועיצובית. הוא יכלול 46 דירות בנות 5 ו-6 חדרים, לופטים, דופלקסים, דירות גן, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים שיתפרשו על פני 16 קומות. מדובר בדירות עם מרפסות גדולות במיוחד, עם חללים כפולים ועם עיצוב פנים מוקפד ואבזור של מיטב המותגים.

הפרויקט ממוקם במערב מתחם ח-300, באזור המדיטק, מוזיאון העיצוב, קריית החינוך וקניון חולון.

בסה"כ בונה קבוצת מזרחי חמישה פרויקטים ובהם 836 יחידות דיור.