תחילת שנת הלימודים ויום כיפור הממשמש ובא עושים לנו חשבון נפש בבלגן. דברים למסור, דברים לשמור ולא לשכוח גם להשאיר מקום לספרי הלימוד ולמוצרים חדשים שנרכוש השנהshelf19912
חברת קומפקטוס המתמחה בפתרונות אחסון, מציגה פתרון אחסון אידיאלי, רב שימושי וחסכוני, שמתאים לכל חדר וחדר בבית.

תכירו את מדפי LEO

חומר רקע - מדפי LEO מגיעים בערכה להרכבה עצמית. הערכה שוקלת 13 ק"ג, וכשהיא סגורה מידותיה הן 105/42/25 ס"מ. הערכה כוללת חמישה מדפים ממתכת וכל מדף מסוגל לשאת 50 ק"ג. אורך כל מדף הוא 100 ס"מ, עומק כל מדף הוא 40 ס"מ והגובה הכללי הוא 185 ס"מ, כאשר את המדפים ניתן למקם במרווחים שונים בכל עשרה ס"מ. המדפים מגיעים בצבע כסוף, קרם וכחול- צבעים המעניקים לחדר לוק טרנדי ועכשווי.

מתכת איכותית - מתכת ידועה כחומר עמיד שאינו נסדק בקלות (כמו הפלסטיק). כמו כן המתכת ידועה כחומר שאינו דליק ואינו נפגע ממזיקים ומזג אוויר (כמו העץ). בנוסף, המתכת גם אינה נפגעת כאשר מפרקים ומרכיבים אותה מחדש (יתרון גדול כשמעוניינים להעביר את המדפים מחדר לחדר או כשעוברים דירה).

עשה זאת בעצמך- כיוון שמדפי LEO מגיעים בערכה המיועדת להרכבה עצמית אתם חוסכים את עלויות ההובלה וההרכבה (חיסכון אדיר!). ואל דאגה, פעולת ההרכבה פשוטה ביותר והיא אפילו לא כוללת פטיש או מברגה. למעשה, כל שעליכם לעשות הוא לחבר את העמודים (כל עמוד מורכב משני חלקים) ולמקם את המדפים בתוך החריצים.

שימוש חוזר- בניגוד לכוורת שבה החלוקה הפנימית קבועה מראש, במקרה של מדפי LEO, אתם הם אלה שקובעים את החלוקה הפנימית, כלומר, אתם קובעים את המרווחים בין המדפים השונים וזאת בהתאם לפריטים המאוחסנים. כך שאם בעתיד תרצו לאחסן במדפים פריטים אחרים, תוכלו לעצב מחדש את מדפי האחסון (וזאת מבלי לפגוע באיכות המוצר), ממש כאילו רכשתם ערכת מדפים חדשה.

מדפי LEO ילוו אתכם לאורך שנים, יתאימו את עצמם לצרכים המשתנים שלכם, יוסיפו שיק וצבע לחדר ויוכיחו את עצמם כקנייה המשתלמת ביותר שביצעתם.

חברת קומפקטוס היא חברה ותיקה (מאז 1960) המתמחה בפיתוח פתרונות אחסון יצירתיים תוך ניצול מקסימלי של השטח. החברה בעלת ניסיון רב בבנייה פרטית וציבורית (חברות ממשלתיות, צה"ל, בתי חולים, אוניברסיטאות, ספריות ועוד) וכל מוצריה הם באיכות גבוהה (עמידה בתקן 9001/2008 ISO ). החברה מייבאת את מוצרי האחסון של החברות המובילות בתחום מאיטליה ומגרמניה.