כרטיס אשראי טפחות, המיועד למי שלקחו משכנתא בבנק, מאפשר למחזיקים בו לקבל מסגרת אשראי נוספת בריבית אטרקטיבית וליהנות מפריסת החיובים לתקופה של עד 20 שנהtefahot11812
מחזיקי כרטיס האשראי טפחות יוכלו בחודש אוגוסט 2012 ליהנות ממגוון הטבות והנחות בתחום הריהוט ועיצוב הבית. זאת, במסגרת שיתוף פעולה של הבנק עם מגוון חברות מובילות בתחומים אלה.

כרטיס אשראי טפחות הינו כרטיס ייחודי המונפק למי שלקחו משכנתא בבנק.

העיקרון שעליו מבוסס הכרטיס, שפותח באופן בלעדי לפני מספר שנים, על ידי המומחים של טפחות, פשוט ויעיל ביותר: הודות לעובדה שבעת קבלת המשכנתא שועבד הנכס לבנק, יכולים הלקוחות ליהנות ממסגרת אשראי נוספת, של עד 100 אלף ₪, בתנאים אטרקטיביים במיוחד ובפריסת תשלומים נוחה שיכולה להגיע עד ל-20 שנה.

המהלך הנוכחי של הבנק יוצא מנקודת הנחה, כי ההוצאות לא הסתיימו עם רכישת הדירה, ולמשק הבית נחוץ כסף נוסף על מנת לעצב ולרהט את הדירה שרכשו. שיתוף הפעולה של הבנק עם מגוון חברות מובילות בתחומן יאפשר למחזיקי כרטיס האשראי טפחות ליהנות, בחודשים אוגוסט 2012, מההנחות הבאות: 15 אחוז הנחה במחלקת הריהוט, תאורה והום סטיילנג בסניפי "ביתלי"; 35 אחוז הנחה על כל המטבחים בסניפי "מטבחי זיו" ו-50 אחוז הנחה על כל השטיחים בסניפי "שטיחי הכרמל". מבצעים אלו הינם בנוסף להנחה של עד 5 אחוז במעמד החיוב בכרטיס האשראי.

הנחות אלו, מצטרפות להנחות הקיימות מהן נהנים מחזיקי כרטיס האשראי טפחות: 5 אחוז ברשת ויה ארקדיה, 5 אחוז על מוצרי חשמל ברשת א.ל.מ, 3.5 אחוז הנחה ברשת אלוני, 5 אחוז ברשת הריהוט ellitaliving, 7 אחוז ברשת המזרונאים, 5 אחוז בכיתן, 10 אחוז בבית ונוי, 5 אחוז בסולתם רדד, 7 אחוז ברשת פסגת השינה ועוד.

כדי להזמין את "כרטיס אשראי טפחות" יש ליצור קשר עם הבנק בטלפון 8860* או לגשת לסניף מזרחי-טפחות הקרוב.

צילום יחסי ציבור