כדאי, רצוי ואפשר להשקיע בכניסה לבית, אחרי הכול אין כמו הרושם הראשון לקביעת הדעה על כל יתר הביתnirlat161214 בהשקעה קטנה עם המון דגש לפרטים נוכל לשדרג את הכניסה לבית ובכך לתת מראה חדש לכל הבית. לא תאמינו אבל כניסה מעוצבת משנה ומרעננת את התחושה בכל הבית. נירלט מציעים רעיונות לשינוי הנראות של הבית בעזרת צבע.

בכניסה לבית ישנם מספר אלמנטים שכדאי לשים אליהם לב. ראשית, דלת הכניסה.

כל דלת ולו הפשוטה ביותר מפורמיקה ועד פלדלת ניתן לשדרג בעזרת צבע
אוניאור על-בסיס מים צעד אחר צעד: צבע ללא ריחות לוואי, מתייבש במהירות, ידידותי לסביבה, קל לרחיצה וניקוי, מאפשר להחזיר במהירות את המקום הצבוע לפעילות רגילה. צבע לצביעת עץ, מתכת וקירות. מיועד לצביעה חיצונית ופנימית. מיועד הן לצביעה חדשה והן לחידוש משטחים צבועים. האוניאור מגיע בכל גווני מניפת נירלט. יש לוודא כי הדלת המיועדת לצביעה הינה נקייה, יבשה וחופשייה מאבק לכלוך שומן או שעווה וצבע מתקלף. במקרה של דלת עם טפט (לדוגמא – פלדת) אין צורך להסיר את הטפט. יש לצבוע 2-3 שכבות של הצבע ולהניח לכל שיכבה להתייבש לחלוטין. חשוב לצבוע קטעים קטנים בכל פעם ולא למתוח את הצבע יתר על המידה.
 
אלמנט משמעותי נוסף – קיר הכניסה
את קיר הכניסה ניתן לצבוע בצבע רגיל או ניתן לכסות בטקסטורות שונות. האפשרויות הן אין סופיות: החל ממראה טבעי המתקבל מטייחים דקורטיביים שונים כדוגמת שליכט צבעוני EXTRA טראצו בעל מראה מיוחד הנוצר משילובי האגרגטים הטבעיים המרכיבים אותו, או שליכט צבעוני EXTRA נטורה בעל מראה טבעי-מינרלי.
כשאנחנו מדברים על קירות הכניסה בפנים הבית, ניתן להבליט קיר אחד על-ידי שימוש באפקט דקורטיבי שיצור נוכחות. לקבלת מראה מטאלי מנצנץ ניתן להשתמש בקריסטל BRUSH, אפקט דקורטיבי ייחודי ליישום עצמי. בנוסף, מומלץ לתלות מראה על אחד מקירות הכניסה שתעצים ותכפיל את החלל. ניתן לבחור מתוך 25 גוונים יחודיים.
לאלו שרוצים לשמור על מראה טבעי, צבע טיח, אפקט דקורטיבי במרקם מחוספס למראה טיח טבעי יתן מענה. מגיע בכל גווני מניפת נירלט.

אלמנטים נוספים אליהם יש לשים את תשומת הלב בעת השיפוץ
שלט הכניסה - כל פיסת עץ יכולה להפוך לשלט כניסה בעזרת צבע. ניתן גם לשנות ולהחליף בהתאם למצב הרוח והאפנה. מומלץ להשתמש בצבע אוניאור ע"ב מים לקבלת מראה בגימור משי או אונירלק ע"ב מים לקבלת מראה בגימור מבריק.
עציצים - את העציצים אפשר לשנות ולעצב בכדי לתת להם גוון אישי ומיוחד.