הסלון הוא מרכז התרבות והבידור של הבית בו נוהגים לארח או לשבת בני המשפחה וזהו המקום להביא לידי ביטוי את העיצוב והריהוט האלגנטי והפונקציונלי, ובמרכז החדר שולחן סלוני המתאים לאירוחshomrat61113c למגזינים ופריטי נוי ומוסיף אווירה לחדר.

בימים אלו משיקה רשת שמרת הזורע את קולקציית Woodstock הכוללת שולחנות סלון בעיצוב מודרני במגוון צורות מודולריות, ובשילוב צבעים נועזים כמו כתום, צהוב וירוק שמוסיפים אווירה לחלל. גם בשימוש בצבעים סולידיים כמו לבן שחור ואפור, נעשה באופן שמחדש את המראה הקלאסי ומעניק פרשנות עדכנית. השולחנות משתלבים בסלון עם מגוון סגנונות עיצוב ומכניסים מראה רענן לחדר.shomrat61113b

קולקציית השולחנות לסלון עשוייה משילוב של חומרים מודרניים כמו זכוכית, כרום, ו MDF בגימור מבריק, ומשלבת בין עיצוב אלגנטי וחכם לחיסכון בשטח איחסון עם מגירות ותאים נסתרים.

נסיה איטח שגב, סמנכ"לית השיווק בשמרת הזורע: "הקולקציה החדשה משלבת עיצוב אלגנטי וחכם עם איכות גבוהה תוך דגש רב על הפונקציונאליות. שמרת הזורע ממשיכה להוביל בתחום עיצוב וריהוט הבית ואנו מחדשים כל הזמן את מגוון הקולקציות בכדי להעניק ללקוחותינו את חווית קנייה הטובה ביותר."

מחירים לדוגמא

שולחן סלוני- אספרסו- 1,338 שקל

שולחן סלוני אייס קפה- 945 שקל

שולחן סלוני עגול קפריסו- 1,522 שקל

שולחן סלוני וולוטו לבן ופס שחור- 1,499 שקל

שולחן סלוני ונילה- 1,333 שקל

שולחן סלוני אמריקנו- 1,338 שקל

שולחן סלון אנתוני- 1,792 שקל

שלישיית שולחנות סלון מוגנטי – 1,258 שקל

להשיג בכל אחד מסניפי שמרת הזורע ברחבי הארץ: 073-2221880

קיבוץ שמרת; חיפה - חוצות המפרץ; נתניה- מחלף פולג; בני ברק- רחוב הלח"י; ראשל"צ; צומת בילו; ירושלים; באר-שבע, פתח תקוה - אזור התעשייה סגולה, ובסניף החדש ב"מול כינרת"- צמח.

אתר אינטרנט: www.shw.co.il

shomrat61113a