מותג העיצוב Animi, המתמחה בפריטי עיצוב מקוריים לבית,  עיצב את ספת הכדורים Feel, משטח המורכב מכדורי ספוג נוחים במיוחד ,אשר הפך לאייקון עיצובי מפורסם בעולםfeel17613c
עליו נכתב בעיתון הניו יורק טיימס. העיצוב מככב זה עתה בתא הוידוי בעונה החמישית של האח הגדול בישראל. המותג שהוקם על ידי המעצבים שרית ועמית אקסלרוד, זוכה לחשיפה ועניין בינלאומי. 

המשטח בנוי מ-40 כדורים בגרסאת ה-Single ועד 120 כדורים בגרסאת ה- Deluxe, התפורים אחד לשני בבד נמתח ומיוצרים בתהליך ארוך המשלב טכנולוגיות מתקדמות ועבודת יד קפדנית. המבנה המולקולרי המיוחד בו מסודרים, מאפשר את קיפול המשטח לתנוחות שונות ובכך להפוכו תוך שניות ספורות ממשטח לכורסא או ספה, ובעצם לכמעט כל צורה אפשרית, בהתאם למצב רוחו של המשתמש.

המשטח מתאים לשימוש על ידי בני נוער ומבוגרים כאחד ומהווה פיתרון נפלא לשינה, שכיבה על הגב, התכרבלות, ישיבה עם כוס יין או האזנה לצלילי מוזיקה אהובה.

ה-Feel רכשה לעצמה מקום של כבוד במפת העיצוב העולמית והפכה לאייקון מוכר. בין היתר כיכבה הספה במגזיני העיצוב המובילים בעולם, כמו גם בעיתונים מוכרים, הוצגה בתוכניות טלוויזיה שונות, בניהן Good Morning America ו- I Want That, הפציעה בסרט ההוליוודי Get Him To The Greek בהשתתפות ראסל ברנד. הספה מוצבת במשרדי חברות הענק הבינלאומיות לוריאל פריס, גוגל ו-EA Games, נרכשה על ידי מוזיאון האמנות של לוס אנג'לס, ואף הוזמנה לצורכי תצוגה בגלריה של המעצב הנודע איסי מיאקי בטוקיו.

ה- Feel זמינה ב-6 גירסאות שונות ובמגוון רחב של צבעים.

המחיר החל מ- 9,950 שקל.

feel17613b