רשת אליתה ליוינג החלה לייבא את המותג הצרפתי RobbaEdition. מותג צעיר ותוסס אשר נוסד ב- 2010 ומציג קונספט חדשני ומקורי עבור שני פריטים נפוצים, שגרתיים למדי בעיצוב הבית, רגלי שולחן ומראותelita25213a אותם השכילו מעצבי המותג להפוך לפריטים מפתיעים, יוצאי דופן ובהחלט לא קונבנציונאליים.

בהתאם לכך, מציגה החברה שני תתי מותג: "Addiction", המתמחה במראות ו- Collection" 730" המתמחה ברגלי שולחנות. על מנת להעלות את הרף ובכדי להפתיע עם עיצובים מיוחדים ומלאי יצירתיות, גייסו בעלי החברה נבחרת של מעצבי- על צרפתיים, בעלי שמות עולמיים כדוגמאת Chrisitan Ghion, Philippe Di Meo, סטודיו At Once, סטודיו [0;0] ועוד, אשר אליהם הצטרף המעצב המוכשר אריק לוי, המהווה גאווה ישראלית בעולם.

לדברי יגאל סייג, מנכ"ל רשת אליתה ליוינג, "הבאנו ארצה את המותג RobbaEdition מתוך רצון לחדש ולייחד את ביתו של הצרכן הישראלי. המותג מייצג תפיסה עיצובית חדשה לעיצובים קונבנציונאליים לחלוטין שנמצאים בכל בית, והופך אותם לפריטים פורצי גבולות, מרשימים ושונים, הנרכשים בדרך כלל מתוך צורך פרקטי בלבד. כל פריט עוצב על ידי מעצב על מתוך חשיבה פרקטית ועיצובית כאחד ואנו צופים להם הצלחה רבה בקרב הלקוח הישראלי".

Addiction- מהווה את מותג המראות החדשני של החברה, אשר מאפשר למעצבים לבטא את ייחודיותם. זאת נעשה על ידי ניצול הפואנציאל המלא של חומר הזכוכית האקרילית וטכניקת חיתוכים דיגיטאליים. התוצאה הינה מראות לא שיגרתיות, המבטאות שילוב של תשוקה ורגש ומפגינות גישה חדשה לגמרי בתחום האמנות הדקורטיבית העכשווית. כך לדוגמא ניתן למצוא את "Sugar Mirror", אשר עוצבה על ידי Noé Duchaufour-Lawrence ונראית כמראה המתפוררת לאלפי חתיכות או את Mirror Psyché, בעלת חיתוכים המקנים לה מראה פסיכודלי אשר עוצבה על ידי המעצב Christian Ghion. כמו כן המראה של אריק לוי בשם Dissolve Parts שנראית כאילו הומסה. נכון להיום מייצרת החברה 18 דגמי מראות, אשר כל אחת מהן מהווה יצירת אומנות מרשימה בפני עצמה.

Collection" 730"- הינו מותג אשר הצליח לשנות את הצורה בה אנו רוכשים שולחן ולהפוך את רגליו ליצירה מרשימה. רגלי השולחן, אשר עוצבו על ידי מיטב מעצבי העל, נרכשות בנפרד מהפלטה והופכות אותו מעבר לשימושו הפרקטי הברור, לפריט עיצובי דומיננטי. שמה של הקולקציה הפיסולית נגזר מהמכנה המשותף והתנאי בו עמדו כלל המעצבים, כולן באורך של 730 מ"מ ומכאן שמו של המותג.

הרגליים הניחנות בגרפיות, גיאומטריות ופיוטיות, ממשיכות ומגלמות את המסורת הצרפתית הגדולה של אמנות דקורטיבית, בה היופי משרת את הפרקטיות ולהיפך. כמו כן, מיוצרות במלאכת עבודת יד איכותית, קפדנית ודקדקנית המבטיחה את אריכות ימיהם. בגיזרה הגיאומטרית המובהקת ניתן למצוא 3 זוגות רגליים אותן עיצב מעצב העל אריק לוי ומנגד ניתן להתרשם מהרגליים האדומות בחלקן בשם Lady chiavari, בעיצוב סטודיו [O;O], אשר הוקם על ידי צמד המעצבים Olivier Guillemin ו- Olivier Vedrine ומזכירות רגל עדינה של אישה, וקולקציית kross של סטודיו at once שכל זוג רגליים מורכב בעצם מ 3 רגליים.

מחיר רגלי שולחן נע בין 1,615 שקל -2,890 שקל, מחיר מראות נע בין 1,990 דקל - 3,485 דקל.

רשת אליתה ליוינג - חנות הקונספט ברחוב הלח"י 24 בני ברק, חיפה ונתניה www.ellita.co.il