לאחרונה ניתן לראות את טרנד הפרחים בכל הקשור לעולם האופנה, אך לא פחותה היא חשיבותם של הפרחים כחלק מעיצוב הבית. חברת ORGON מציעה קולקציית וילונות עם הדפסים וטקסטורות של פרחים, היוצרת אווירה נעימה, צבעונית ואופנתית בביתvilon14712 הקולקציה, מאופיינת בצורות והדפסי פרחים במגוון סגנונות וצבעים המתחברים לקווים הטרנדיים ולסגנון העכשווי של עולם האופנה.

השמש בקיץ מחייבת מוצרי הצללה אפקטיביים להפחת רמת קרינת השמש בתוך החדר, למניעת סנוור ולהפחתה משמעותית של עלויות המיזוג בתוך הבתים. חברת ORGON המתמחה בעיצוב והתאמת וילונות ומוצרי הצללה דקורטיביים מציעה מגוון בדי ההצלה המסננים את קרני השמש, אך מאפשרים חדירת אור לפנים החדר, גם כשהוילון סגור. סוג הבד הוא המשפיע על מידת ההצללה ועל כמות האור שנכנס לחדר.


כל הווילונות ומוצרי ההצללה של ORGON מותאמים באופן אישי לכל חלל בבית ומאובזרים בחיישנים פוטו אלקטריים- מדובר, טכנולוגיה באמצעותה הוילון מתכוונן באופן אוטומטי לפי כיוון השמש- כשיש שמש ישירה הוילון יורד באופן אוטומטי מה שמביא לחיסכון משמעותי בצורך במיזוג החדר. בנוסף, ישנה אפשרות לכוון מראש את הוילון לפי טיימר המתאים לשעות השמש ולצרכים האישיים.

מחיר: החל מ 150 שקל למ"ר כולל מע"מ (בהתאם לדגם)

צילום יחסי ציבור חו"ל