לראשונה בארץ פותחת נטוצי- החברה המובילה בעולם למערכות ישבה מעור- אולם תצוגה בעיר הבירה ירושלים

חלל התצוגה ימוקם במתחם העסקים שבשכונת תלפיות,  בשטח של כ- 440 מ"ר ברחוב האומן 14.  העסקה נחתמה לתקופה של 5 שנים עם אופציה ל- 5 שנים נוספות לפי שכ"ד של כ- 120 שקל למ"ר. בהקמת מתחם התצוגה הושקעו כמיליון שקל. 

 

 

לדברי משה קוסטליץ' מנכ"ל נטוצי ישראל - "כחלק מהתפיסה של נטוצי העולמית, קיימת חשיבות רבה שבכל עיר בירה תהייה חנות שתייצג את הרשת. פתיחת החנות בירושלים הינה מהלך אסטרטגי חשוב שתוכנן עם כניסתה של נטוצי לישראל לפני כשלוש שנים. לאחרונה נמצא מקום לפתיחת החנות, במתחם העסקים המוביל בירושלים, שכונת תלפיות".בהתאם לקונספט העולמי של נטוצי, נישמר קו אחיד בין כל חנויות הרשת בעולם. לשם כך, הגיעו מאיטליה מעצבים ואדריכלים של החברה במטרה לתכנן ולעצוב את החנות החדשה בירושלים. גם החומרים לעיצוב החנות הועברו מאיטליה לירושלים, וזאת בהתאם לקונספט המחייבת שמירה על אחידות בכל חנויות ברשת.  עם השלמת עבודות ההכנה, הגיע לארץ ה "אחראי על מראה", תפקידו לעצב את החנות על פי תרשים שהוכן על ידי מעצבי הפנים של נטוצי. על תרשים זה תעוצב החנות עם מערכות הישיבה מעור ובמראה ה "טוטאל לוק" המאפיין את החברה העולמית.החנות תיפתח בשבוע השני של חודש מרץ 2010.   

 

אולם התצוגה בירושלים מצטרף לחנויות היוקרה של הרשת:  ברמת גן, הרצליה, חיפה ואילת. כל יום 4,000 איש ברחבי העולם בוחרים להוסיף לסלון הביתי מערכות ישיבה מעור יוקרתי או מוצרים שהם חלק ממראה הטואטל לוק האופייני לחברת נטוצי- המובילה בעולם למערכות ישיבה מעור .