רשת מטבחי נובו, מתרחבת ופותחת סניף חדש ברמת השרון, בעלות השקעה כוללת של כמיליון שקלים. הסניף החדש ברמת השרון הינו הרביעי ומצטרף לחנויות הרשתnovo131115 בתל אביב, ירושלים וכרמיאל. הסניף ממוקם ברחוב סוקולוב 27 ומשתרע על שטח של כ- 200 מ"ר בשכירות של 100 שקלים למ"ר.

הסניף החדש של נובו מטבחים ברמת השרון ממשיך את הקו העיצובי של הסניפים הקיימים ומעוצב בסגנון עירוני, עכשווי ומינימליסטי. אדריכלית ומעצבת הבית של נובו, הילה מאיר כהן, הפכה את הסניף החדש למתחם מטבחים המדבר בשפת העיצוב העדכנית של המאה ה- 21.

בסניף מציגים מטבחים במגוון סגנונות, בהתאם למגמות העיצוב העדכניות ביותר. ניתן למצוא שם לצד המטבח האלגנטי, שחור ולבן, המעוצב בקוים נקיים, מטבח בסגנון וינטאג', באופיו האורבני, בגוון רך ומלטף המחובק במשטחי עץ אלון טיבעי ומטבחים בסגנונות נוספים. בסניף מוצגים החידושים הטכנולוגיים העדכניים ביותר בעולם המטבחים, ביניהם ארון מטבח בשילוב תריסים חשמליים במראה אלגנטי ונקי, קלפה הנפתחת בנגיעה קלה ועוד.

רשת מטבחי נובו מציעה מטבחים איכותיים ומתקדמים, בהתאמה אישית, תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה במיוחד ובשילוב של טכנולוגיות מתקדמות. המטבחים מעוצבים במגע אישי על פי דרישות הלקוח וצרכיו, במטרה לתת פתרון כולל לשלל הצרכים בחלל המטבח המודרני בשילוב גמישות, טכנולוגיה מתקדמת והנדסת אנוש גבוהה. לנובו מטבחים ארבעה סניפים: תל אביב, רמת השרון , ירושלים וכרמיאל.

שעות פתיחה: א' – ה' 9.00-19.00 שישי 9.00-13.00 טל: 073-2262828