טרנד שחור- לבן שמוביל בקיץ הקרוב את מיטב קולקציית האופנה מגיע גם לתחום העיצוב לבית ואף למטבח, בקולקציה 2013 של מטבחי זיו מציגים מטבחים לפי צו האופנהziv14513a
הקשר ההדוק של עולם האופנה למטבחי זיו התחיל לפני שנתיים כאשר מעצב האופנה גדעון אוברזון ייצר עבור המותג את ארבעת עולמות התוכן אשר הופכים את המטבחים לתפיסת חיים. עתה נראה כי בקולקציית המטבחים של 2013 הקשר בין מטבחי זיו לעולם האופנה הולך ומתהדק, בקולקציה החדשה ניתן לזהות טרנדים חמים השואבים השראה היישר ממסלולי התצוגה ומקבלים אינטרפרטציה לעולם של עיצוב הבית.

מטבח השחמט של מבטחי זיו הינו דוגמא מובהקת לכך, המטבח שייך לתפיסת חיים של urban black, עולם המייצג תפיסת חיים מודרנית, עירונית ומתקדמת. המטבח מביא לידי ביטוי את אחד הטרנדים החמים מעולם האופנה והוא טרנד השחור- לבן. התוצאה הינה מטבח אלגנטי, נקי ואינטליגנטי בעיצובו. הטקסטורות על גבי משטח העבודה של לוח השחמט הופכות אותו בין רגע לשולחן אוכל אשר מרמז על מפגש של חברים, החומרים המתקדמים ממנו עשוי המטבח מאפשר לשמור עליו בצורה קלה ויעילה וארונות המט בעלי טקסטורות התלת מימד מוסיפים תחושה של מודרניזציה.

המטבח עשוי מחומרים מתקדמים, משטח האי הוא קוריאן לבן בשילוב ריבועים שחורים מקוראין גם כן. חומר חלק במראה ובמגע שיתרונו הגדול שלא רואים בו את החיבורים בין הפלטות המרכיבות את משטחי העבודה בגדלים ובצורות שונות. יתרון נוסף, מאותה ziv14513bסיבה, שהחומר מאפשר כל עיצוב ושילוב אינטגרלי של כיור בגדלים וצורות שונות וכן מסד עליון מעוגל של משטח העבודה במפגש עם הקיר מעוגל. פיתרון שאומץ בקליניקת של רופאי שיניים ובתי החולים מסיבות של תחזוקת ניקיון אופטימלית, בזכות תכונות החומר ומפני שאין פינות חדות בו מצטברים בקטריות. בנוסף בזכות תכונותיו של החומר, המאפשר לחתוך בו כל צורה, שולבו במשטח ריבועים השחורים אשר יצרו "לוח משחק", כאלמנט דקורטיבי קלסי של משבצות שחור לבן.

החזית של המטבח ברובה פורמיקה שחורה בטקסטורה קווית אופקית או אנכית, תלת מימד וזכוכית שחורה בגימור מט, חזות שני החומרים אלגנטית ומודרנית. עולם הפורמיקה התפתח מאוד בשנים האחרונות בזכות היכולות הטכנולוגיות המתקדמות. כיום יש מגוון רחב של טקסטורות מפתיעות בשחור, כמו בכל הצבעים, של צורות דקורטיביות מופשטות או חיקוי עור, בד יוטה מבריק או מט, טבעי או מתכתי, בטון, עץ משופשף ועוד. כהשלמה למשחק הצבעים, גם הכיסאות הגבוהים נבחרו בשחור לבן כאשר הגב שחור חלק והמושב מציג טקסטורה של צורות מחומש שחור-לבן.

השילוב של חומרים מתקדמים, טקסטורות מעניינות וההשראה הלקוחה היישר מעולם האופנה, ייצרה מטבח עירוני, מודרני ויחד עם זאת כזה החוצה טרנדים ויהיה רלוונטי מבחינה עיצובית גם בעוד עשור או שניים.

מטבחי זיו

www.zivltd.com

טל' 1-800-244-144