מעצב האופנה גדעון אוברזון ומעצבת הפנים לי מילוא, עיצבו קולקציית מטבחים למטבחי זיו, בה מוצגים מיטב החידושים מתערוכת העיצוב EuroCuchina 2012 האחרונה שנערכה במילאנוziv30113a הקולקציה עוצבה תחת הקונספט "מטבחים שהם תפיסת חיים", ע"פ ארבעת עולמות תוכן: Urban Black, Nature Green, Spice Red, Classic White

גדעון אוברזון, יחד עם הבעלים אבי זיו, שילבו אלמנטים רבים מתחום האופנה. בקולקציית ה Urban Black: עיצבו וייצרו באיטליה פורמייקה בשילוב של בד טוויד. פנים הארונות והמגרות כוסו בפורמייקה דמות אריג בגוונים שונים התואמים לחזיתות ארונות המטבח, את התוספת מכנה גדעון אוברזון "הבטנה של המטבח", מה שהפך את העיצוב הלבן החדגוני של פנים הארונות לעיצוב מפתיע. כל דפנות המגירות עשויות מזכוכית שקופה- מה שנחשב לקטגוריה גבוהה ויקרה יותר בחברות מטבחים, הפך לסטנדרט בסיסי במטבחי זיו.

באיטליה, בחרה לי מילוא, גימור חדשני של פורמייקה ווש : מראה עץ צבוע לבן, פורמייקה בטקסטורה של עץ, אותו שילבה בעיצוב מטבח מעולם ה Nature Green או בשילוב לבן וגווני צבע פסטל משלימים, במטבח מעולם ה Classic White. זהו חומר ייחודי של מטבחי זיו.חידושים רבים שהוצגו בתערוכת העיצוב החשובה במילאנוEuroCuchina 2012 שולבו בעיצוב המטבחים בקולקציית 2012-13: האיים במטבחים שבדרך כלל עומדים בפני עצמם, הפכו למשטחים המונחים על "גופים" בצורות שונות ומשמשים דלפקי עבודה וישיבה. משחקי העובי של המשטחים השונים והקומפוזיציה האסימטרית בין גוף מרובע, מלבני ומשטח בניהם, יוצרים אסתטיות חדשנית.
בקולקציה יש גם דגש רב על חידושים בתחום הפרזול- כמו דלתות הזזה גדולות הנפתחות הצידה ופנימה מאפשרות משחק של מטבח פתוח ומטבח חבוי, דלתות חשמליות, ארונות אחסון גבוהים- התופסים את מקומם של הארונות העליונים מעל משטח עבודה, דלתות זכוכית, מגירות רחבות, מסננת שהינה חלק אינטגראלי מהכיור ומשטח העבודה העשויים מאבונייט (הנחשב לדור החדש של הקוריאן). רבים ממשטחי העבודה בקולקציה החדשה עשויים מחומר חדשני זה.

קולקציית המטבחים החדשה מחולקת לארבעת עולמות התוכן, אותם השיקו במטבחי זיו לפני שנתיים:


Urban Black – עולם הלייפסטייל האורבני
תחת קטגוריה זאת עוצב מטבח הטוויד בהשראת גדעון אוברזון. זהו מטבח מודרני, בעיצוב שמתאים לדירות עירוניות, לופטים במגדלים, יותר מאשר לבתים, הן מבחינת הקומפוזיציה, והן מבחינת הקווים העיצוביים הישרים אופקיים ואנכיים, והצבעוניות - המטבח עוצב בשילובים של שחור ואפור . משטחי עבודה מאבן קיסר אפורה, נבחרו בעוביים שונים למשטח העבודה, לאי בעל ארבעת הרגליים המרובעות ולספסל. המראה נקי ומינימליסטי.
המטבח כולל משטח עבודה ומעליו מדף, ארון גבוה בעל דלתות הזזה, בו חבויים תנור ומיקרו ואי- שמשמש כדלפק ומקום ישיבה.
כל חזיתות המטבח מעוצבות בפורמייקה אקסקלוסיבית למטבחי זיו בשילוב בד טוויד- מראה חדשני ומפתיע המשלב בין טקסטיל לעיצוב. את הברק והאור מקבל המטבח באמצעות שילובי הנירוסטה הרבים שיש בו, בידיות בעיצוב מינימליסטי, בכיור, בברז ובמוצרי החשמל.

Classic White – עולם הלייפסטייל הקלאסי, רגוע, זורם. פשטות מודרנית ואלגנטית
קומפוזיציה אסימטרית של ארבעה אלמנטים: ארון גבוה בעל 4 דלתות נפתחות, גוף מלבני בו משולב כיור אינטגראלי כחלק ממשטח העבודה, גוף מגירות ריבועי בו משולבים כיריים ומשטח מרחף בין שניהם המשמש כדלפק ישיבה או משטח עבודה נוסף.ziv30113b
שילוב של פורמייקה ווש בחזית הארון הגבוה והדלפק במפגש עם משטחי אבונייט לבן, כאשר חזיתות המגרות צבועות בגוון מוקה פסטלי המצוי בגווני פורמייקה ווש : מראה עץ שטוף בלבן.

Nature Green – עולם הלייפסטייל, הכפרי מודרני
בקולקציה החדשה עוצב מטבח כפרי במראה שאבי שיק - פורמייקה מיוחדת ואיכותית מאיטליה, שנבחרה על ידי מעצבת הבית לי מילוא, במיוחד עבור מטבחי זיו, במראה של עץ עם ווש לבן.
מטבח זה עוצב בהתאמה לחללים גדולים עם מספר יחידות נפרדות: משטח עבודה ובו משולב במרכז תנור וכיריים בסגנון כפרי. ארון עליון, חלקו פתוח וחלקו סגור בדלתות, יחידה גבוהה נפרדת של ויטרינה שקופה במרכז וארונות סגורים ומגרות סביבה, שולחן אוכל גדול מעץ טבעי בעיצוב רגליים בסגנון כפרי. ידיות חיצוניות מברזל מרוקע.
בכל חזיתות המטבח משולבת פורמייקה ווש. בגב הנישות הפתוחות בארונות העליונים ובוויטרינה השקופה, משולבים קורות עץ צבועים בגוון תואם. כל המשטחים מעץ אלון גושני.

Spice Red – עולם הלייפסטייל האתני והססגוני
המטבח מעוצב עם חזיתות בשילוב גוונים עזים בצבע או בפורמייקה, בכתום וצהוב ומשטחי אבונייט שמנת.
בעובי משטח הדלפק שולבו שני פסים לתזכורת של הכתום והצהוב.
ידיות אלומיניום אינטגראליות שוברות את הצבעוניות ומשדרות נועזות וחדשנות בעיצוב.
מעל משטח העבודה, קלאפות גדולות חשמליות הנפתחות ונסגרות בלחיצת כפתור קלה.

מחירים: החל מ-25,000 שקל

רשת מטבחי זיו הינה אחת מחברות המטבחים הוותיקות והמובילות בישראל . רשת מטבחי זיו מונה 6 אולמות תצוגה בפריסה ארצית ומעניקה שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח ולקוח בכל רחבי הארץ.
החברה מחזיקה מפעל בעיר שדרות שהינו הגדול בישראל, המפעל משתרע על שטח של 24,000 מ"ר ובו אמצעי המיכון החדישים והמתקדמים ביותר בשוק הנגרות בכלל ולמטבחים בפרט. עיצוב, תכנון וייצור
המטבחים מתבצע בשיטות טכנולוגיות מתקדמות ביותר וע"י מעצבים מוכשרים, להם ניסיון וידע נצבר של שנים רבות.
רשת מטבחי זיו מייצרת ומספקת מטבחים בהתאמה מוחלטת לצרכי הלקוח ומקפידה לספק אותם במועדי זמן קצרים ובאיכות שאינה מתפשרת. ערכי היסוד של החברה מבוססים על אחריות, מומחיות וחדשנות.

לאתר מטבחי זיו: http://www.zivltd.com