אולם תצוגה ראשון בגודל 500 מ"ר  של חברת המטבחים האיטלקית Veneta Cucine נפתח בראשון לציון על ידי פישמן רשתות. Veneta Cucine היא חברת המטבחים השנייה בגודלה באיטליה, עם מחזור מכירות של למעלה מ- 150 מיליון יורו veneta281211בשנה וייצור של כ- 300 מטבחים ביום

Dionisio Archiutti – סמנכ"ל השיווק, Veneta Cucine: "לכבוד רב הוא לנו להימצא כאן, בישראל. שיתוף פעולה זה מסמל איחוד של שתי חברות מובילות אשר חולקות כניסה של מותג חדש לשוק המטבחים בישראל, אנו בטוחים כי שיתוף פעולה זה יניב פירות לכל הצדדים, לרבות הצרכן הישראלי".

 

אירי שחר מנכ"ל פישמן רשתות: "אמינות ועיצוב הינם הערכים אותם חרטה Veneta Cucine על דגלה , ואלו הם אשר מבדלים אותה מכל שאר המתחרים באיטליה באירופה ובעולם. כמעט כולנו חושקים במטבח חלומות, ובמיוחד לאחר סיור באולמות של מותגים גבוהים, לרוב אנו נתקלים במציאות של מחירים שמעל ליכולתנו. פישמן רשתות ו – Veneta Cucine מציגים פתרון של מטבח חלומות במחיר סביר , אני משוכנע כי כניסתנו לקטגוריית המטבחים תחולל מהפיכה".

 

 

Veneta cucine הינה חברת המטבחים השנייה בגודלה באיטליה עם מחזור מכירות של למעלה מ- 150 מיליון יורו בשנה וייצור של כ- 300 מטבחים ביום. מטה החברה על כל שלושת מפעליה מרוכזים בעיר טרביסו הצמודה לוונציה, כ- 80 אחוז מהמכירות נעשות באיטליה וכ- 20 אחוז מחוצה לה.

 

הפריסה של Veneta cucine באיטליה משתרעת על 130 אולמות תצוגה השייכות לחברה בגודל 400 מ"ר בממוצע לאולם ועוד 100 נקודות מכירה / אולמות תצוגה של זכיינים ברחבי איטליה בגודל של 200 – 300 מ"ר.

כל אולם תצוגה מציג לפחות 12 דגמים של מטבחים המשתנים בהתאם לארץ או עיר.

 

המכירות הבינלאומיות מתפרסות על מרבית מדינות אירופה המערבית - תוך דגש על צרפת, ספרד ואנגליה. כמו כן, קיימת פריסה של נקודות המכירה של V.C. במזרח אירופה כולה כולל רוסיה. דגש חזק מושם על פריסה בארצות הברית וכן מספר מדינות בדרום אמריקה. אזור נוסף בו קיימת חדירה נרחבת של המותג הינו באסיה – תוך דגש על הודו וסין. סה"כ מטבחי V.C נמכרים בכ- 30 מדינות בעולם.

 

סגנון המטבחים הינו קלאסי ומודרני –– אופי קווי המוצרים הינו חדשני ואופנתי ומתאים לקהל הישראלי. כל מטבחי Veneta Cucine מיוצרים על פי הזמנה אישית של הלקוח ובמפעלי Veneta Cucine בלבד. ייצור המוצר הסופי נעשה ע"י Veneta Cucine מתחילתו ועד סופו כולל הרכבה ע"י המתקין. המטבחים מעוצבים בעיצוב איטלקי ,ההתאמה שבוצעה לישראל הינה בגופים העשויים סנדוויץ' (PLY WOOD), בשאר העולם משווק מטבח סיבית.

 

ל-Veneta Cucine כ- 30 דגמים שונים של מטבחים ובארץ ייחשפו כעת כ- 15 דגמים. אולמות התצוגה מציגים תצוגת מטבחים רחבה, כאשר כל מטבח בתצוגה מעוצב בסגנון ועיצוב שונים ויכול לספק הגשמה ופתרון לכל חלום.

 

המטבחים מחולקים עפ"י קבוצות סגנונות : EXTRA,CARERRA,DIAMANTE,OYSTER,TULIPANO

 

לא ניתן לערבב בין קבוצות המטבחים אך לכל דגם יש 3 ורסיות בעלות חזיתות שונות , ידיות אינטגראליות,ידיות חיצוניות,ידיות עליונות , ובשלל צבעים. אפשרויות עיצוב אלו הופכות את מטבחי Veneta Cucine לכמעט אין סופיים ברמת העיצוב והגימור. כל המטבחים ב Veneta Cucine משולבים במרקמים שונים– זכוכית ומתכת ,זכוכית ופוליאסטר ; פולימר, פורניר, פורמיקה, לכה ועוד. הצבעוניות השולטת הינה לבן ; ; עץ, שחור ונירוסטה.

 

ECOCOMPATTA – קבוצת מטבחים המעוצבים על ידי מעצב העל, PAOLO RIZZATTO המעצב את מיטב המותגים בענף הרהיטים באיטליה ,המטבח מורכב מיחידה אחת שלמה הכוללת הכול בשטח קטן.

 

OYSTER – מטבחים מודרניים בגימורי לכה היי גלוס וצבע דלתות חלק במיוחד, מטבחים המציעים פתרונות פונקציונאליים חדשים . את המטבחים ניתן להזמין בשלל צבעים.

 

Tulipano - מותג חדש עובי חזיתות 28 מ"מ ועד 62 מ"מ,עובי הדלתות מאפשר ליצור ידיות בחלק העליון הפנימי , ובכך להותיר חזיתות טהורות ומרשימות, ייחודי בעיצוב חזיתות א סימטריות.

 

diamante –המטבח חושף את הטרנד האחרון בעיצוב האולטימטיבי,המאופיין בשילוב זכוכית ומתכת בדלתות או שילוב זכוכית ולכה פוליאסטר,מטבח מעוצב ויוקרתי במיוחד.

 

CARRERA – מטבח בעל טכנולוגיות חדשות, ידיות,צבעי אפקט חדשים,הדגם ההיסטורי של וונטה קוצ'ינה עבר שיפורים ותוספות לגרסה ללא ידיות. הסדרה מציעה מספר תכונות הכוללות ידיות אינטגראליות נוחות ,ושלל צבעים מורחב (40 גווני לכה מט ומבריק).

 

EXTRA - סדרה בעלת סגנון מודרני,המעניקה תחושה של ארגון קפדני ,שילוב בין עץ טבעי וצבע לכה מחודד, סדרת "הטונדו" אוסף סגנונות של דלתות מעוגלות,בגימור לכה מבריקה או מט,ובשילוב יחידות פתוחות.

 

האביזרים במטבחי Veneta Cucine הינם ברמת הגימור והייצור הגבוהים ביותר - תוצרת BLUM

 

ו - SELICHE CASSEBOOMER המעניקים שפע של פתרונות אחסון למזון, כלים, סכו"ם ועוד.. שטחי הניקיון מורכבים בעיקר מכיורי נירוסטה המחולקים לשני כיורים וברזים מרשימים וגבוהים. משטחי האוכל הגבוהים או משטחי ה- E – לרוב אינם עומדים בנפרד אלא כהמשך למטבח וחלק מתמונת העיצוב הכוללת.

 

המחירים נעים בין 19,000 אלף שקל ל- 128,000 שקל למטבח היקר ביותר - DIAMANTE EXTRA AVENT.

 

Veneta Cucine יוזמת שיתופי פעולה עם מעצבים ידועים באיטליה כמו פאולו ריזאטו ואליסה וסטפנו גיבאנוני המשתתפים בעיצוב חלק מדגמי המטבחים בעיקר במטבחים החדשים אשר נחשפים פעם ב – 3 שנים כטרנד חדש ללקוחות.

 

אולמות תצוגה ראשונים תחת המותג VENETA CUCINE בישראל

אולם תצוגה באתר ONE – מרכז העיצוב החדש בראשן לציון – בגודל 400 מ"ר. היקף השקעה באולם התצוגה כ- 2 מיליון שקל.

שעות פתיחה אולם התצוגה ברחוב אצ"ל 53, ראשון לציון מערב:

א – ה 21:00 – 10:00,שישי 14:00 – 9:00, מוצ"ש – מצאת השבת עד 22:00

 

אולם תצוגה שני, עתיד להיפתח בנמל תל אביב בגודל של 300 כאשר תאריך הפתיחה המשוער הוא ביוני 2012.

 

צילום: יח"צ חו"ל