רשת מטבחי DOIT משיקה  את הדור הבא בתחום המטבחים: מטבח "חכם" הכולל את מיטב השכלולים הטכנולוגיים בעידן ההייטק העכשווי המאפשר תמרון מתוחכם בין מערכות התאורה, החשמל המולטימדיה  והשמע במטבח. המטבח שלנו, מהווה צומת דרכים מרכזית, שבו מתחילים את היום ומעבירים בו זמן בבישול, באכילה, כמו גם מפגשי חברה של בני משפחה וחברים.

 

המטבח החכם של DOIT, הותאם לצרכים המשתנים שלנו, באמצעות הנדסת אנוש מתקדמת, עם מגוון שיפורים טכנולוגיים חדשניים, המאפשרת ניהול כל הבית מהמטבח, באמצעות שליטה מרחוק על המערכות החשמליות בבית, ביניהם: חיבור מכשירים חשמליים למערכת שליטה באמצעותה ניתן לכבות ולהדליק את המכשירים החשמליים במטבח גם מחוץ לבית, באמצעות טלפון נייד, או מחשב מרושת לאינטרנט.

 

 

לדברי רועי חקון, סמנכ"ל השיווק של מטבחי דו איט: "המטבח החכם מהווה מעין "חלום" שהתגשם. ממחקרים שערכה רשת דו איט, עולה כי הלקוחות מחפשים את הקדמה, הטכנולוגיות המשוכללות ואת הג'אדזטים המתקדמים ביותר בעולם. היום ניתן לרכוש מטבח " דו איט" מאובזר ומושלם, הכולל מערכת מולטימדיה מהמתקדמות בעולם, מערכות שמע ופיתוחים ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר , לצד מיטב חברות המטבחים הטובות בעולם, כאשר ייחודה של המערכת בא לידי ביטוי, במסך אחד המותאם לעבודות המטבח  ושולט על כל האפשרויות והפונקציונאליות בבית ובחוץ".

 

המטבח "החכם" משלב בין אופנה לפונקציונאליות, עם חידושים טכנולוגיים, נוחות ושליטה מרחוק על המערכות החשמליות בבית, באמצעות מערך מולטימדיה רב אזורי, עם ממשק מדיה המופעל באמצעות מגע ומקלדת וירטואלית הכולל: מערכת שמע היקפית ורמקולים (תקליטורים ורדיו), מערכת קולנוע ביתית (סרטים וטלוויזיה), רסיבר ומסך פלזמה או LCD .

 

רשת מטבחי DOIT משיקה את המטבח ה"חכם", הכולל טכנולוגיות חדשניות מהבטוחות והמשוכללות בעולם, של חברת Setup Ideas, ביניהן: מערכת מולטימדיה, שתוכננה בהתאמה למרב האפשרויות במטבח, באמצעות בקר - שעון אסטרונומי, המאפשר לנהל ולתכנן מראש, את ההפעלה ו/או ניתוק של התאורה ומוצרי החשמל, מוסיקה, תנור אפיה, מיקרו, טוסטר, מדיח, מגירות חשמליות, טוחן אשפה, כמו גם, לפתיחת השער לשליח, צפייה במצלמות האבטחה, פתיחת התריס בסלון ועוד.

 

המטבח ה"חכם" כולל: מערכת מולטי מדיה מובנית, המאפשרת הקשה מהירה על מסך הנגיעה, לצפייה בחלקים נבחרים בבית, לגלישה באינטרנט, לחיוג מהיר, לשיחת וידאו, להזמנת קניות, לצפייה בסרטים און ליין באמצעות מצלמה, מיקרופון ורמקולים מובנים, להעתיק את התמונה שבמטבח לתמונה מוגדלת בסלון, להעברת נתונים כמו: תמונות מוסיקה, סרטים , דואר אלקטרוני ועוד.

 

בארונות המטבח, מובנית מערכת שמע עם מגבר, המאפשרת מגוון מדיות, תוך שליטה מרחוק כמו: כיבוי / הפעלה, כיוון עוצמה, מעבר בין מקורות שמע, נגנים ועוד, כאשר מערכת השמע, גודל הרמקולים, צורתם וצבעם, המובנים במטבחי דו איט , עשויים מחומרים ייעודיים למטבח ובהתאמה מושלמת לעיצובו".

 

בתמונה: מטבח הייטק של DOIT צילום: שי אפגין