מלבד הפונקציונאליות הברורה לחדר בו מבשלים ואוכלים , המטבח הינו המרכז של חיי המשפחה. כתוצאה מכך הוא צריך להיות מאובזר ונוח וגם להיראות מקצועי ומעוצב

קולקציית K7  של GROHE מעוצבת כדוגמת המטבח המקצועי ובעלת ואריאציות דיגיטליות חדשות.

העיצוב המינימליסטי נותן קו מעוצב וממלא את החלל שנוצר בין המטבח הביתי למטבח המקצועי: לברז שני חורים, צורות נקיות, פונקציונאליות לסיבוב של 360 מעלות וגמישות אופטימאלית.

  • לחיצה על המתג משנה את השימוש בין סוגי ההתזה השונים מבלי להפריע לזרימת המים. טכנולוגיית ה SPEED CLEAN מגנה על הפתחים מאבנית והנקיון נעשה בניגוב פשוט. טכנולוגיית ה Silk Move מאפשרת שליטת בזרימת המים בכל זמן השימוש. מגיע בגרסת ידית אחת , בשני חורים ובידית  אחת עם ידית ספריי מקצועית. בנוסף לגרסת הכרום הברז מוצע גם בגימור SUPER STEEL  למראה מט.

  • הגרסא החדשה ביותר של ה K7 מגיעה במודל דיגיטאלי מיוחד. השליטה הדיגיטלית מגיעה ללא חוטים וממוקמת ליד הכיור. מציעה שליטה בקצות האצבעות לחום המים, קצב הזרימה ועוד. פלוס ומינוס שולטים בטמפרטורה, והחיוג החיצוני לחוזק זרימת המים. ברגע שלוחצים פלוס מקבלים מים בחום 38 מעלות . אם לוחצים רק מינוס מקבלים מים קרים. טבעת תאורת ה LED בקונטרולר הדיגיטאלי מציעה מראה ויזואלי של טמפרטורת המים.

 

מחיר: החל מ- 6000 שקל

 

להשיג ברשתות העיצוב המובחרות ברחבי הארץ ובחנויות הפרטיות.

 

צילום: הנס אוגוסט

 

 


קוראים של הכתבה הזו התעניינו גם בכתבות אלה

 

 

רהיטים