אחת הדילמות הגדולות בכל מטבח היא הצורך לגשר בין השאיפה המתמדת לסדר וניקיון, לבין השימוש היומיומי; חשוב שהמגירות יהיו מסודרות אך גם שהפריטים יהיו זמינים ובהישג-יד

לא צריך להיות "פריקים" של סדר בכדי לשמור על מגירות מסודרות - לצורך כך מציעה רשת מטבחי הדקל את המילה האחרונה בתחום תכנון האחסון במטבח: מג'יק אופטימה, פטנט לחלוקה מודולרית של מגירות המטבח, המאפשר לתכנן את האחסון בתוכן לפי הפונקציה שהן משרתות.

מג'יק אופטימה הוא מוט חלוקה מעוצב של חברת Grass, הניתן להתאמה בקלות לכל גודל מגירה ולשינוי יומיומי בהתאם לתכולת המגירה, תוך ניצול מירבי של שטח האחסון. המוט ניתן לניקוי ופירוק בקלות, עמיד לאורך זמן ומגיע בהתאמה מלאה למגירה.

 

היתרון הגדול הוא בכך, שלא צריך להחליט מראש למה תשמש כל מגירה כשאנחנו רוכשים את המטבח ולחלק אותה בהתאם. באמצעות מג'יק אופטימה ניתן להפוך כל מגירה למתאימה לסירים, בקבוקים, צלחות וכוסות וכד', לפי הצורך.

 

מחיר: 200 – 400 שקל.

 

ניתן להשיג בכל אחד מארבעת סניפי מטבחי הדקל ברחבי הארץ: רמת השרון – סוקולוב 86; ירושלים – בית הדפוס 12B; באר-שבע – הבורסקאי 1/6 בקריית העסקים; יבנה – שד' הסנהדרין, אזור תעשייה החדש.

אתר החברה: www.hadekel.com

 

חברת מטבחי הדקל הוקמה לפני 30 שנה והיא מן הוותיקות והמובילות בעיצוב וייצור מטבחים בישראל. החברה מציעה מגוון סגנונות עיצוב בהתאמה אישית ומעניקה ללקוח אחריות של 7 שנים. מפעל החברה, הממוקם ביבנה מצויד במיכון חדשני, מחלקת צבע מתקדמת ומערכת בקרת איכות המבטיחים עבודה בדיוק מרבי וגימור מושלם ואיכותי.

צילום: יחסי ציבור

 

 


מי שקרא את זה התעניין גם בכתבות אלה