מותג הפרימיום למוצרי החשמל הביתיים ASKO, המשווק בישראל על ידי קבוצת ח.י, משיק את קולקציית PRO SERIES המתאפיינת במראה תעשייתי, עם אלגנטיות מאופקת ומחומרים טבעיים – פלדת אלחלדasko3316
המותג ASKO, מציג מוצרי חשמל למטבח בעיצוב סקנדינבי. קולקציית PRO SERIES מציעה מגוון רחב של מוצרים למטבח, המתאפיינים בקו העיצוב השוודי של המותג המתבסס על מתכת כבדה עם גימורים מוקפדים המקנים למטבח מראה "תעשייתי".

בסדרה זו ניתן למצוא תנורים בנויים בעלי תא אפיה ענק, מקררים אינטגרלים בגודל 1.20 מטר ו- 1.50 מטר עם נפח אחסון ענק, מדיחי כלים עם נפח הקיבול הגדול באירופה עם תכניות חסכוניות, כיריים מעוצבות עם flexible zones וקולט אדים עם עוצמות יניקה גבוהות ופעולה שקטה.

המותג הבינלאומי ASKO אשר מקורו בשבדיה, עם ותק של 60 שנה. המותג שם דגש רב בנושא האיכות והפונקציונאליות, עם מוצרים אמינים המיוצרים בסטנדרט גבוה ביותר ועם תווי התקן המחמירים ביותר. כל המוצרים עומדים בדרישות הגבוהות ביותר הן מבחינת העיצוב, עמידות ומודעות לאיכות הסביבה. המותג משלב עיצוב זוכה פרסים, עם טכנולוגיה מתקדמת ופתרונות חכמים, המחזירים את האהבה למוצרי החשמל של המטבח.

קבוצת ח.י. משווקת ASKO בארץ, מאגדת בתוכה מס' חברות פועלות בתחומים שונים: שיווק מוצרי אלקטרוניקה וחשמל, שיווק רכיבים לתעשייה, שיווק מוצרי תקשורת וכן חברת שירות ולוגיסטיקה. בין המותגים המיוצגים על ידי הקבוצה: LG, Ariston, , Bellers Gorenje, Hisense, SanDisk ,Seagate, חנות העודפים שאלטר, רשת בסט מובייל ועוד.

ניתן להשיג בחנות הקונספט של gorenje ו ASKO
מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח, טלפון: 7670100-09
יד חרוצים 10, א.ת תלפיות, ירושלים טלפון: 02-5666727