אולם התצוגה החדש ביפו של אלקטרוסטאר מציג 200 דגמים שונים של מאווררי תקרה, בעשרות צבעים ובכלל זה אוסף היסטורי עם מאוורים החל משנת 1920electro21614
לקראת הקיץ יוצאת אלקטרוסטאר עם המאוורר ארוטרון "48 - מאוורר תקרה שזכה בפרס חסכון באנרגיה. המאוורר בנוי משלוש כנפיים ומתאים לחדרים בגודל של מעל 13 מ"ר. הארוטרון מגיע בשלושה צבעים שונים: לבן, שחור וכסוף וכולל שלט. צריכת חשמל שלו היא נמוכה והוא עושה 51 סיבובים לדקה.

דגם ארוטרון זכה לאחרונה בתחרות חסכון באנרגיה שנערכה בסן פרנסיסקו בדירוג הגבוה ביותר עבור יעילות אנרגטית במאווררים של עד "60. ואושר כמוצר המורשה לשאת את תווית האנרגיה האמריקאית Energy Star, המוענקת למוצרים החוסכים בצריכת חשמל.

בנוסף לזכייה היוקרתית בתחום החיסכון באנרגיה, דגם ארוטרון זכה במספר פרסי עיצוב בינלאומיים בעבר וביניהם: פרס הזהב עבור עיצוב בר קיימא למגורים בשנת 2011 בתחרות העיצוב הבינלאומית, פרס העיצוב לעיצוב פנים ומוצרים אדריכליים בשנת 2011 בטקס פרסי העיצוב במלבורן, אוסטרליה.

מחיר לצרכן: 2500 שקל ניתן להשיג בחנות היבואן, אלקטרוסטאר, רח' שלבים 4 יפו.

 
במקביל, משיקה החברה את אולם התצוגה המחודש שמרוהט בקו הרהיטים AS IS של חברת "קסטיאל". אולם התצוגה, בגודל של 400 מ"ר, הוקם על רצפת פס היצור של מפעל החברה בעבר וכולל 200 דגמים בעיצובים ובסגנונות שונים: מודרני, רטרו, טרופי, תעשייתי, קולוניאלי, ארט דקו, אמריקן קלאסיק ועוד. במתחם המחודש מוצגים מאווררי תיקרה, מאווררים ריצפתים ומאווררים שולחנים - לשימוש בחדרים, לגינות ומרפסות- בבתים פרטיים ובחללים ציבוריים.

באי המתחם יוכלו להתרשם מקיר המציג אוסף נדיר של כ-50 מאווררים עתיקים מהארץ ומהעולם, החל משנת 1920 ועד ימינו. החברה, שהוקמה בשנת 1947 מציגה באולם גם את מאווררי סטאר הראשונים שיוצרו בישראל, דוגמת: סטאר סטנדרט- המאוורר הראשון שעוצב ע"י מקים החברה, סופר סטאר- המאוורר, שהוצג בשנת 2012 בדגם ענק של שישה מטרים בכיכר רבין, בלוסטאר- המאוורר הראשון בעיצוב מודרני ובקווים ישרים ועוד.

לינק לאתר החברה: http://www.star.co.il