המקרר, מכיל כ- 158 ליטר נטו תכולה של 48 בקבוקים של 0.75 ליטרwine17514
מותג מוצרי החשמל הביתיים gorenje, משיק מקרר יין בילד אין מעוצב. מקרר היין מדגם XWC660 E/FF מספק אחסון וקירור לכ- 48 בקבוקי יין ושומר על היין בתנאים האופטימליים על מנת למקסם את ההנאה מהיין עם פתיחתו. 
 
מקרר היין החדש של gorenje מעוצב בקווים קלאסים ונקיים. המקרר מכיל שבעה מדפי אחסון מעץ הנשלפים בקלות על ידי ידיות טלסקופיות, דלת בעלת מסגרת בצבע כסוף, שקוף ומתכתי עם ידית פתיחה מעוצבת. העיצוב הייחדי מאפשר שימוש אופטימלי של נפח האחסון במקרר, המכיל כ- 158 ליטר נטו תכולה של 48 בקבוקים של 0.75 ליטר.

מקרר היין של gorenje הינו בעל טכנולוגיה מתקדמת של הפעלה אלקטרונית עם צג אלקטרוני וכיוון טמפרטורה באופן דיגיטלי. למקרר מנוע אחד המאפשר צריכת אנרגיה חסכונית של KWH 0/57 ליממה ו-KWH לשנה, ומנגנון רעש נמוך של DB 42 התומך בהפעלה שקטה.

קבוצת ח.י. משווקת גורניה בארץ, הינה אחת הקבוצות המובילות בארץ ליבוא ושיווק מוצרי חשמל, אלקטרוניקה ותקשורת. הקבוצה מאגדת בתוכה מס' חברות הפועלות בתחומים שונים: שיווק מוצרי אלקטרוניקה וחשמל, שיווק רכיבים לתעשייה, שיווק מוצרי תקשורת וכן חברת שירות ולוגיסטיקה. בין המותגים המיוצגים ע"י הקבוצה: LG, Ariston, Bellers, gorenje, QUE, SanDisk ,Seagate ועוד.

מחיר לצרכן: 18,000 שקל

להשיג באולם תצוגה GORENJE
מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-7670100