לא ניתן לחוש הבדל במראה הדשא הסינטטי הבטיחותי לילדים או בתחושת הדריכה עליו, אך נפילת ילדים תיבלם על ידי שכבת בטיחות שנבדקה ואושרה במכון התקניםdeshe22214
 
חברת פשוט ירוק מציעה סדרת מדשאות סינטטיות חדשה "גרין פליי" לכיסוי שטחים בסביבת הבית המשמשים לבילוי משפחתי. הדשא הסינטטי בנוי ממספר שכבות – העליונה היא דשא סינטטי בגוונים צבעוניים לילדים או בגוון ירוק ומוכר שאינו מאפשר להבדיל ממדשאה רגילה.

השכבה התחתונה בולמת נפילות של ילדים ואושרה על ידי מכון התקנים כיעילה ובטיחותית. כך ניתן לשלב מראה נאה של גינת המשחקים יחד עם שמירת הבטיחות של הילדים.
לדברי גיא סער, מנכ"ל פשוט ירוק, סדרת גרין פליי עברה בדיקות ומבחנים הכולל את כושר בלימת המשטח מפני נפילה מגובה. עמידות הדשא בפני התלקחות ויעילות חומר מעקב הבעירה שמשולב בו. המדשאה עמידה ולכן גם אינה מהווה חשש להתפוררות ואכילה על ידי ילדים קטנים או בעלי חיים.

תחזוקת המדשאה קלה ומאפשרת לתקן פגמים נקודתית ובקלות. מאחר והמדשאה המלאכותית לא זקוקה להשקיה הילדים לא נחשפים לבוץ או לחומרי דישון וריסוס. למדשאה תשתית ניקוז המונעת היקוות שלוליות לאחר גשם.

ניתן לעצב בעזרת השכבה הצבעונית של גרין פליי עיצובים מקוריים כמו משחקי ילדים כמו מיני מגרש כדור-סל, קלאס, קליעה למטרה, ים-יבשה ואפילו לוגו של ארגונים.

פרטים על דגמי הדשא הסינטטי המיוחדים בעמוד הפיסבוק www.facebook.com/pashut.yarok ובטלפון: 072-221-5000