בכל שנה לקראת החגים נמצאים בפני אותה הדילמה- כיצד מארגנים את הסדרי הישיבה עבור האורחים? מצד אחד אין מקום ואין טעם להחזיק שולחן גדול, כי לא צריך כל השנה ומצד שני קיים הצורך לארח בנוחות מספר גדול של סועדיםketer1413 שולחן סימפוני של כתר פלסטיק מהווה פיתרון המושלם: שולחן מעוצב במראה ראטן שניתן להגדיל בפשטות ובקלות לפי מספר הסועדים .

השולחן מגיע בגודל סטנדרטי של 160/94 וניתן להגדלה עד למימדים של 320/94. הפלטות להגדלת מקומות הישיבה, ממוקמות בבטן השולחן. לשולחן רגליים פנימיות הנפתחות באופן אוטומטי כאשר מרחיבים אותו לגודל המקסימאלי. בתום השימוש ניתן לקפל את כל רגלי השולחן מה שמקל את האחסון.

השולחן נפתח בקלות בזכות ההארכה הטלסקופית, וניתן לשנות מצבים על פי הצורך. במצב סגור מתאים השולחן ל- 6 סועדים, ויכול להתארך באופן פשוט ונח למימדים המאפשרים אירוח של עד- 14 סועדים. עם אפשרות למצבי ביניים של 8 ו- 10 סועדים.

השולחן עמיד בתנאי חוץ כך שיכול לשמש כרהיט בפנים הבית או מחוצה לו. העיצוב הנקי של השולחן מאפשר להתאים מגוון של כסאות החל מכסאות בעיצוב ראטן כמו הטי-צ'ר, באלי מונו, טוסקנה ומילאנו או כסאות בקווים נקווים כמו כסא שירי, זאוס וונוס.
מחיר: החל מ- 1700 שקל, ניתן להשיג בחנויות כתר פלסטיק, אייס, הום סנטר ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.