יום העצמאות מתקרב וכך גם הפופולאריות של הגרילים עולה. כל מי שיש לו חצר / גינה או מרפסת לא יוותר על שדרוג הגריל שברשותו או על רכישת גריל חדשmagnum18412

רשת גרין מציעה מבחר גרילים של המותג רויאל שף, הנמכרים בבלעדיות בסניפי הרשת. כל הגרילים בעלי דפיוזרים, מופעלים על ידי גז וכוללים מבערי יציקה.

 

לדברי רוני לוגסי, מנהלת השיווק ברשת גרין, בשנים האחרונות נראה כי גריל הפחם ננטש לטובת גרילים המופעלים באמצעות גז ומציעים צלייה מהירה יותר ופחות לכלוך. בנוסף לכך, החידוש העיקרי שרואים בגרילים הוא הדיפיוזר. "אם בשנים קודמות הגרילים הגיעו עם אבנים שתפקידם היה לפזר את החום בצורה אחידה על פני משטח הצלייה, הרי שהיום משתמשים בדפיוזר, שהוא הרבה יותר טוב ואינו מסכן את הבריאות".

 

 

לדברי לוגסי, הצורך בדיפיוזר בגרילים התהווה עם ההבנה כי האבנים שבגרילר הביאו לעיתים קרובות לסתימה במבערים מכיוון שהשומן של הבשר טפטף עליהן והעשן שנוצר כתוצאה מכך נכנס היישר אל הבשר המיועד לאכילה . הדפיוזר, שהוא למעשה מפזר חום המותקן על גבי המבער - מונע אש ישירה על הבשר ומפזר את החום בצורה אחידה ושווה על גבי משטח הצלייה. כך השומן המטפטף מהבשר, מטפטף ישירות על מגש הניתן לשליפה ולניקוי בקלות ולא חוזר לבשר בצורת עשן.

 

רשת גרין מציעה מבחר דגמים של גרילים תחת המותג רויאל שף:

 

DISCOVERY

גריל 4 מבערי נירוסטה , מבנה משולב נירוסטה בעיצוב חדשני כולל עגלה מסיבית , דלתות לסגירה הרמטית , רשתות בציפוי אמייל , הצתה אלקטרונית עוצמת חום גבוהה 64.000 BTU , דיפיוזרים לפיזור חום אחיד, מגש לאיסוף שומנים מנירוסטה.

מחיר: 3,200 שקל

 

MASTER

גריל 3 מבערי נירוסטה , מכסה נירוסטה עם שעון חום מפואר , עגלה במבנה מסיבי + דלתות לסגירה הרמטית , רשתות בציפוי אמאייל , מדפי צד מתקפלים , הצתה אלקטרונית , עוצמת חום גבוהה 48.000 BTU , דיפיוזרים לפיזור חום אחיד ומגש לאיסוף שומנים מנירוסטה.

מחיר 2,100 שקל

 

MAGNUM

גריל 5 מבערי יציקה + כירת צד , דגם "אוסטרלי" גוף + מכסה נירוסטה , ארון איחסון ענק , רשתות בציפוי אמייל , מתקן לתליית מיכל גז , הצתה אלקטרונית , דיפיוזרים לפיזור חום אחיד ומגש איסוף שומנים מנירוסטה , הספק 80.000 BTU שטח צלייה 80/51 ס"מ

מחיר 4,400 שקל

 

להשיג ברשת GREEN ברחבי הארץ

 

חברת GREEN מתמחה למעלה מ-20 שנה בתחום ריהוט החוץ ובמוצרים משלימים לעיצוב המרפסת והגן. החברה מציעה קולקציה רחבה של מוצרים בעיצובים חדשניים העמידים בפני החוץ.

 

רשת חנויות GREEN מונה כיום 6 סניפים בפריסה ארצית: חיפה (שד' ההסתדרות 202, מפרץ חיפה), נתניה (רח' המלאכה 32 א.ת. נתניה דרום), רחובות (רח' ג'ורג' סנט 7, ביל"ו סנטר, רחובות), ירושלים (התעשייה 8 א.ת. תלפיות), באר שבע (רח' הפועלים 23, עמק שרה), רחוב הלח"י 13 בני ברק

 

לפרטים נוספים: www.green-israel.co.il

 

1-700-701-401 טלפון 

 

בתמונה: מכשיר גריל גז מדגם מגנום צילום: יואל לוגסי