היא דומיננטית, מקבלת החלטות, היא השורש והבסיס. הנוכחות שלה מעניקה השראה מהותית עבור עיצובים עדינים, קימורים, חומרים נעימים ומלאי רוך- האישה בראי השנים היוותה מוזה עיצובית עבור גדולי האמנים בעולםreshafim3316 לא בכדי בחרה חברת 'דלתות רשפים' להשתמש בדמות האישה כמוטיב בסדרת דלתות מעוצבות חדשה שמציגה קו חדש.

החברה מוכיחה גם הפעם שחדשנות ויצירתיות הן המפתח ליצירת אפקט יחודי ומרענן שטרם נראה כמותו. סדרת הדלתות המאויירות משנה את חוקי המשחק בכניסה לדירות בפרוייקטי מגורים בארץ ובחו"ל. יחד עם מאיירת האופנה שירה ברזילי, והמעצב ניצן הורוביץ, נבחרה דמות האישה המודרנית, המקצועית והמודעת כמוטיב המרכזי בסדרה הרעננה, זאת כדי לייצר עניין ודינמיות בכניסה לבתים ולתת כבוד למה שהיא מייצגת ומביאה לעולם.

אם עד היום חדרי המדרגות הציגו חזיתות אחידות ומירב הדגש הושם על פנים הבית, 'דלתות רשפים' היתה הראשונה להבין את הערך המוסף ביצירת חזית דלתות דינמית וצבעונית שתשדרג את הכניסה לדירה ובכך לייצר שפה עיצובית חדשנית מעניינת ויחודית. הקולקציה מודפסת בהדפסת UV חדשנית במפעל החדש של החברה שמושק בימים אלה באשקלון ובעתיד הקרוב תחשוף החברה וריאציות נוספות שיתווספו לקולקציה המצליחה.

חברת דלתות רשפים - בני ברק – לח"י 9, חיפה – מרקוני 18, אשקלון – חוצות היוצר 2
לפרטים נוספים: www.reshafimdoors.co.il, ובטלפון 6124*