נכנסתם דירה חדשה או ללובי ענק בפרויקט? אתם חברת אחזקה או גוף פרטי תמיד תזכרו שצמחיה בין אם טבעית בין אם מלאכותית יגרמו לכם לחייך כל בבוקר ולקום לאווירה ביתית תמידית היתרון היחסי בצמחיה מלאכותית הוא שאין צורך בהשקיה יום יומית ולכן אם אתם מתכננים עיצוב עוצר נשימה של הלובי או הוילה החדשה שבניתם זה עתה אני בטוח שיצא לכם לחשוב מספר פעמים על רכישת צמחים מלאכותיים. ברוב הבחירות שנעשה בעתיד תמיד נרצה כמה שפחות התחייבויות לכל מיני גופים או דברים שונים ולכן אם אתם רוצים לקום בבוקר ולראות בעיניים באופן תמידי הפתרון הוא צמחיה ועציצים מלאכותיים.

איך נוצרת אווירה כמו צמחיה רגילה בדיוק?

כל משרד עיצוב או אדריכלים הבינו כבר שהיום יוצרים אווירה כלשהיא בעזרת צבעים שאנשים אוהבים לראות ועל ידי הראיה נוצר אצלם ריגוש כלשהוא ואנשים אוהבים ריגושים. ובעזרת צמחים נוכל ליצור את האווירה הזאת. שילוב של עציצים מלאכותיים או פרחים מסוימים יגרמו לנו תחושה של רוגע וריגושים מסוימים, צמחיה הכוללת עציצים ופרחים מלאכותיים תיצור לנו תחושת רעננות וביתיות. אם תרצו להרגיש את כל מה שציינתי למעלה ללא שום התחייבות מצידכם, תרכשו אך ורק צמחייה מלאכותית. קיימות מספר חברות בשוק כמו דירה דיל שמספקות את השירות המבוקש, מומלץ מאוד לקבל מהם הצעת מחיר בנושא.

מה היתרונות והחסרונות בצמחיה מלאכותית?

בכל תחום או מוצר ואפילו בנו כאנשים יש חסרון ויתרון ואין שום דבר מושלם בעולם, בצמחיה מלאכותית קיים חיסרון אחד משמעותי והוא - שאין ריח של צמחיה ועציצים אמיתיים. למי שלא מפריע כל עניין הריח לא ימצא חסרונות נוספים. בניגוד לחסרונות – כמות היתרונות ענקית! אני אמנה בשבילכם כמה מהם:
1. לא צריך להשקות אף פעם את העציצים המלאכותיים בשונה מצמחיה חיה שנדרש להשקות כל יום או שבוע מספר רב של פעמים.
2. לא צריך לשתול את הצמחייה מלאכותית באדמה. היא מגיעה מוכנה בתוך כדים או אגרטלים.
3. זה לא מלכלך את הרצפה והבית.
4. המחיר שלה לא יקר בכלל ובדרך כלל יש מבצעים של 1+1 או הנחה על העציץ השלישי.
לדעתי היתרון הגדול הוא שאין שום התחייבות מצידך – בעל הבית או בעל המשרד מבחינת תחזוקה והשקיית העציצים והצמחים.

נכנסו לפרויקט חדש, מהיכן לרכוש צמחיה מלאכותית?

יש כל מיני אפשרויות רכישת צמחיה מלאכותית. האופציה הראשונה והקלה היא להכניס חברת אחזקות, שכחלק מהחוזה איתכם היא תספק לכם צמחיה מלאכותית, פחים, ספסלים ועוד. היא תרכוש עבורכם צמחיה לכלל הפרויקט ותחייה את כל הבניינים בצבע ירוק. השנייה והפחות משתלמת עם הרבה יותר כאבי ראש, היא לפנות לחברה שמתעסקת ולבצע הזמנה.