כשאנחנו מחפשים בעלי מקצוע בתחומים שונים ובפרט בתחום אדריכלות ועיצוב פנים, בדרך כלל, הצעד הראשון שאנחנו עושים זה להיכנס אל האינטרנט ולחפש במדריכים ובאינדקסים שונים את בעלי המקצוע שיכולים להתאים לנו. זה פתרון קל ופשוט.

אם בעבר, כשחיפשנו בעלי מקצוע היינו נעזרים בהמלצות מחברים ובני משפחה או שהיינו צריכים ללכת אל דפי זהב ולבחור מתוך החוברת מספר אנשי מקצוע איתם יצרנו קשר ומתוכם בחרנו את מי שנראה לנו מתאים, הרי שכיום בקליק אחד במחשב או בפלאפון, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של בעלי מקצוע, אנחנו יכולים להתרשם מהעבודות שלהם ולהחליט מי מביניהם יכול להתאים לנו.

למשל, אנחנו יכולים למדריך אינטריו, המדריך לאדריכלות ועיצוב פנים, לבחון את כל בעלי המקצוע שרשומים באתר ואז להחליט מי מביניהם יכול להתאים לצרכים שלנו. אנחנו יכולים לבצע את הבחירה על פי פרמטרים שונים שאנחנו קובעים.

אלו יכולים להיות פרמטרים כגון, מיקום, זמינות, עלויות, סגנון עיצוב, ניסיון ועוד. כל אחד בוחר לעצמו פרמטרים על פיהם הוא מבקש לבחור את בעל המקצוע אשר את שירותיו הוא ישכור. כמובן שרק על חלק מהפרמטרים הוא יוכל לענות באמצעות אתר כמו אינטריו, על אחרים הוא יוכל להשיב רק אחרי שהוא יפגוש את אותם בעלי מקצוע פנים אל פנים וישמע מה יש להם להציע לו.

עבודה עם מדריך אדריכלים ומעצבי פנים כמו אינטריו או אחרים, לצורך בחירת בעלי מקצוע, הופכת את כל תהליך הבחירה של בעלי המקצוע, לפשוטה וקלה, באופן כזה, שכן האתר מציע אפשרות חיפוש ממוקדת, בין אם זה על פי סוג בעל המקצוע, סוגי התמחות, וכן על פי אזור מגורים. באופן טבעי אם אנחנו מחפשים מעצב פנים לדירה או משרד באזור מסוים, אז סביר להניח שאנחנו נרצה גם לשכור בעל מקצוע מאותו איזור.

מה עוד אנחנו מקבלים בעבודה עם מדריך אדריכלים

כשאנחנו עובדים עם מדריך אדריכלים ומעצבי פנים, דוגמא אינטריו, אנחנו נהנים מעוד מגוון רחב של פריטי מידע שיכולים לעזור לנו.

כך למשל, אנחנו יכולים לקבל מאמרים מקצועיים שיכולים לספק לנו מידע מגוון, אנחנו יכולים להתרשם מתמונות של פרויקטים, אנחנו יכולים לקרוא על הניסיון של בעל המקצוע ועוד. אנחנו יכולים לקבל גם מידע שמספקים גולשים אחרים אודות אותם בעלי מקצוע.

כל זה יכול לאפשר לנו לבצע בחירה פשוטה וקלה, באופן כזה שלא נצטרך לבזבז זמן יקר. כך אנחנו חוסכים לא רק זמן אלא גם עלויות. במקום להמתין עם תחילת ביצוע העבודה, אנחנו יכולים לבחור כמה שיותר מהר אנשי מקצוע שמתאימים לנו ולהתחיל לעבוד איתם על תכנון אדריכלי או עיצוב המקום. מן הסתם, ככל שנתחיל מהר יותר כך נוכל לסיים את העבודה מהר יותר.