במקום שיפוץ גדול של הבית, אפשר לשדרג את המראה בעזרת צביעה של קירות הבית ושימוש באביזריםnirlat27914
אם אתם מעוניינים לחדש את הבית לקראת החגים המשמשים ובאים, ולעשות זאת בדרך שלא תצריך שיפוץ מסובך ויקר, ייתכן שצביעת קירות כל חדרי הבית בצבע טרי ורענן ושימוש באביזרים חדשים או מחודשים שמתאימים לקישוט הסלון, המטבח, חדר האמבטיה וחדרי השינה – יוכלו לעשות עבורכם את העבודה.

מהפך בחדר האמבטיה בתקציב סביר
כל שיפוץ וחידוש משמעותי של חדר האמבטיה יכול להיות יקר בגלל העלות הגבוהה של האביזרים הבסיסיים הנדרשים לחדר זה (כמו שירותים, כיור, אמבטיה). אבל, יש כמה דברים פשוטים שאפשר לעשות בזמן קצר ולגרום למהפך באמבטיה.

קודם כל, הוציאו את כל הפריטים הניידים מהחדר, כך שיהיה לכם קל לנקות כל פינה. שכבה של צבע טרי יכולה להיות הפתרון האולטימטיבי ליצירת מראה נהדר וחדש לחדר האמבטיה. רוב האנשים דבקים בצבע הלבן כאשר מדובר בחלל קטן כמו חדר האמבטיה. אבל, אם תבחרו בגוון הנכון, החדר יהפוך למזמין יותר ולאופנתי יותר. אם חדר האמבטיה שלכם קטן (ורובם הם כאלה), היצמדו לצבעים הבהירים יותר.

אביזרים קישוטיים הם פופולאריים בכל סגנונות העיצוב של חדרי האמבטיה, אבל בסופו של דבר הם עלולים להיראות מיושנים בהשוואה לחדר האמבטיה המחודש שלכם. במקום לבזבז כסף על קישוטים חדשים, עשו זאת בעצמכם. את רוב האביזרים אפשר אולי לצבוע מחדש. אפשר גם להדביק פה ושם אריח צבעוני על הקיר או תמונה שתשלים את המראה. שינוי, תמיד משפיע על התחושה הכללית בחדר, מבלי שזה יעלה לכם יותר מדי.

רעיונות לחידוש המטבח
כמו בחדר האמבטיה, גם במטבח, ניקוי וצביעה מחדש של הקירות ירעננו מיידית כל מטבח ישן, מבלי שיהיה הכרח לעבור שיפוץ רציני, דרסטי ויקר.

כמובן, שגם צביעת ארונות העץ במטבח תשפר את מראה המטבח לקראת החגים. קודם כל תנו את הדעת לסגנון ולאווירה שאתם רוצים ליצור במטבח. אם ציפוי העץ במטבח שומר על המרקם הטבעי של העץ, ואתם מעדיפים לשמר אווירה טבעית וכפרית זו, השתמשו בצבע שלא יאטום את מרקם העץ. אם אתם רוצים שינוי גדול יותר במטבח שלכם, זו ההזדמנות לבחור בצבע אטום בגוון שישלים, או יהיה מנוגד, לגוון של הקירות. הבחירה שלכם תהיה תלויה בטעם שלכם ובאפקט שאתם רוצים ליצור.

לפני שתתחילו בעבודה, יהיה עליכם להסיר כל דבר שתלוי על הקיר, כולל מכסה המתג. להניח סמרטוט או כיסוי שיגן על השיש ועל המכשירים. וכאמצעי זהירות, לכבות את החשמל הראשי שמוביל לאזור שבו תעבדו.

רעיונות לחידוש חדר הכביסה והשירות
חדרי כביסה ושירות נראים תמיד כמו מקום שכמו מגנט אוסף אליו חפצים רבים שלא מצאו את מקומם בבית. לכן, אם אתם מבקשים לחדש את חדר השירות, עליכם לתת את הדעת על רעיונות שיעזרו לכם לשמור שהחדר יישאר תמיד נקי ומסודר.

אבל, לפני הכול, בדקו אם הקירות זקוקים לצביעה מחודשת ורעננה. תוכלו לבחור לצבוע קיר אחד בחדר הכביסה בצבע בולט ובכך להפוך את חדר השירות המשעמם למקום קצת יותר עליז.

בחדר הכביסה בחרו באחסון אנכי
כדי לאחסן חפצים בחדר הכביסה, התקינו מעל למכונה ולמייבש ארונות או מדפים. חפשו מערכות אחסון מודולריות, מתלים ומיכלים שאפשר להתאים לחדר שלכם. אחסון גבוה שומר את חומרי הניקוי המסוכנים הרחק מהישג ידם של הילדים הצעירים, והוא גם פרקטי לחדר הכביסה במקרה שהרצפה מוצפת במים.

תוכלו לקבל מידע נוסף בנוגע לצביעה ועיצוב מתקדם באתר חברת נירלט.