לקראת החגים, מציע מושיק גלאמין טיפים לרעיונות לעיצוב הבית ולשדרוגים שמאפשרים לייצר לבית מראה חדשני בעלות מינימליתaloni14914a
לקראת החג, הזדמנות מצוינת לחדש רהיטים או את פינת האוכל. אם הרהיט עשוי מעץ שייפו אותו היטב, נקו, חדשו במריחת לכה או צבע אטום בהיר לכיסוי מלא, שפשפו מעט בפינות וקיבלתם רהיט מחודש וינטג' .

כסאות המשלבים בד- אל תתעצלו ורפדו אותם בבד חדש! כל מה שצריך לעשות הוא לבחור בד יפה ועדיף כזה שמתנקה בקלות. מפרקים את מושב הכסא, ממקדים את הבד ומהדקים בעזרת אקדח סיכות, מחברים את המושב בחזרה.

קיר מרכזי - טיפול בקיר מרכזי אחד בבית יכול ליצור שינוי מהותי. יש אין ספור אפשרויות לעשות זאת, החל מצביעה פשוטה בצבע/ טקסטורה שונה משאר קירות הבית וכלה בחיפויים שונים לדוגמא: חיפויי שעם ייחודיים למראה חמים, אריחי פורצלן דמוי עץ, אריחי תלת מימד , המעניקים עומק ועוד.aloni14914b

חדר רחצה - כיום, ניתן לרענן את חדר הרחצה בקלות ובלי הרבה מאמץ , יש בשוק אריחים דקים במגוון מידות, צבעים וטקסטורות , אותם ניתן להדביק על גבי האריחים הקיימים . במעט מאוד עבודה הרווחתם ריענון משמעותי למקום הכי מפנק בבית.

חדר ילדים - אם בא לכם לעשות שינוי מעט יותר עמוק – רצפו את חדר הילדים, חדר המשפחה בפרקט. בהשקעה קטנה ניתן לשנות את כל החזות של החלל וליצור פינת משפחה חמה לקראת העונה הקרה ובכלל...
ובגזרת הקוסמטיקה:

תאורה - הוספת תאורה ומראות יעניקו נופח דרמטי וממוקד וכן יתרמו ליצירת האווירה , מעבר למענה הפונקציונלי.aloni14914c

עיצוב הבית - אין צורך להשקיע הרבה בשביל לרענן את החלל. כדאי להתייחס לבית כמו שאנו מתייחסים לשולחן החג: להוציא את המפות החדשות שאנו שומרים בארון, להוסיף פרחים, נרות ריחניים בצבעים בהירים, 3-4 כריות בספות, זה כבר ירענן ויחדש.

וינטג' - אם יש לכם פריטים ישנים מאוחסנים , הוציאו אותם. בשילוב עם פריטים חדשים יכול להתקבל מראה מרענן שיפתיע אפילו אתכם.

פרחים עושים עבודה נפלאה - אפילו פרחים מאותו הסוג! פזרו אותם בחלל בכמה מוקדים וזה ייראה פנטסטי.

מושיק גלאמין - המומחה להום סטיילינג, פרזנטור חברת אלוני