טמבור  מציגה לקראת חג השבועות צבע לבן במיוחד:  סופרקריל מט לבן במיוחד טמבור משיקה את סופרקריל מט לבן במיוחד – יותר לבן, יותר כיסוי. צבע אקרילי לקירות פנים וחוץ על בסיס מים. בעל רמת לובן גבוהה וכושר כיסוי גבוה במיוחד: 1 ליטר מכסה כ 9 מ"ר. [כ 110 ₪ לאריזת 5 ליטר. זוג במבצע לזמן מוגבל: 200  שקל

 

לדברי ניבה יחיאב, מעצבת הבית של טמבור, הבגדים שאנו לובשים, הרהיטים בביתנו, המכוניות שאנו נוסעים בהן, כל אלה מפזרים רמזים על האישיות שלנו. הדרך בה אנו מעצבים את ביתנו, הבאה לידי ביטוי בצורה, צבע, חומר וטקסטורה מהווה ראי למצבם הכולל של דייריו – מבחינה פיסית, רגשית, נפשית ורוחנית. עיצוב החלל משמש כמערכת סימבולית יצירתית ואינטואיטיבית, שמשקפת את הקשר בין האדם לביתו. עקרון זה מתבטאבעיקר בתורת הפנג-שואי, כאשר אחד העקרונות הבסיסיים של תורה זו הוא כי כל פריט בבית, החל בתמונה וכלה בגוון הקיר, משפיע עלינו ברמה האנרגטית, לא פחות מאשר ברמה האסתטית.

 

אחת הדרכים המיידיות להשפיע על מצב הרוח שלנו ושל הבית הם הגוונים שאנו בוחרים לסביבתנו בגדים, תכשיטים, קירות, רהיטים וכו'. רוב האנשים טוענים שאין להם העדפה מיוחדת לצבעים, אך אם נתבונן בצורה מעמיקה נראה שישנם דפוסי בחירת צבע שחוזרים על עצמם. הגוונים, כאלמנט מופשט, מעבירים את המסר המרכזי של האישיות שלנו בצורה הטובה ביותר – אוהבי הלבן...לקראת חג השבועות הקרב ובא....מחפשים את הנקי, הטהור והפשוט – ללא סיבוכים. לרוב הם גם אוהבי חופש ומרחב אבל גם בעלי משמעת עצמית, ולכן על מנת למנוע עודף של ריסון עצמי מומלץ לשלב אל הלבן גוונים נוספים.

 

צילום: מאש