רהיטי עין חרוד חוזרת עם אולם תצוגה חדש בקיבוץ עין חרוד שמוקם על ידי הרוכשים החדשים, קבוצת ויסמןein6914
קבוצת ויסמן הירושלמית בעלת רשת שמרת הזורע, אשר רכשה את חברת רהיטי עין חרוד מכונס נכסים לפני מספר חודשים, משיקה בקיבוץ עין חרוד את הסניף הראשון של המותג המחודש "רהיטי הילדים עין חרוד" בצמוד לסניף חדש של רשת שמרת הזורע.

זהו הסניף ה-12 של שמרת הזורע אשר משתרע על פני 800 מ"ר ובהשקעה של כ- 500,000 שקלים. לצורך פתיחת הסניף שכרה החברה מבנה בקיבוץ עין חרוד אשר עבר שיפוץ מקיף והותאם לצרכי הקבוצה ולקו העיצובי אותו מובילים. הסניף פונה לכל אזור העמקים כולל ישובים, קיבוצים והעיר עפולה. בימים אלו פועל בצורת שלם וקח עד להשלמת כל הקומפלקס המלא ומציע מבצעים והנחות לתושבי הסביבה.

במקביל ממשיכים בעלי קבוצת ויסמן, האחים אריה ונחום ויסמן, לקדם את פעילות מותג "רהיטי הילדים עין חרוד" שמחזיק ב-60 שנות וותק. הסניף הראשון של המותג המחודש מתוכנן להיפתח לאחר החגים בצמוד לסניף שמרת הזורע, וישתרע על כשליש מן השטח ויציע קולקציות מעוצבות של חדרי בנים, בנות ונוער.

עוד במהלך השנה, תפתח קבוצת ויסמן עד 20 סניפים חדשים בפריסה ארצית, של מותג "רהיטי הילדים עין חרוד" שיפעלו בזכיינות. הרשת תספק מענה לביקוש לריהוט ילדים בטיב גבוה מעץ מלא ובמחירים אטרקטיביים. כל הריהוט עומד בתווי התקן האירופאים המחמירים ומותאמים במיוחד לטעם הישראלי ולמאפייני חדרי הילדים.

לדברי אריה ויסמן, מנכ"ל קבוצת ויסמן : "אנו שואפים להביא את חווית הרשת לכל הארץ וליצור נגישות מרבית ללקוחותינו. פתיחת הסניף החדש של שמרת הזורע בקיבוץ עין חרוד היא צעד נוסף במימוש אסטרטגיה זו. במקביל אנו פותחים באותו המבנה גם סניף חדש של מותג ישראלי שורשי נוסף, רהיטי הילדים עין חרוד אשר ייתן מענה לביקוש של עשרות אלפי הורים לריהוט ילדים איכותי, מעוצב ובמחירים הולמים תוך עמידה בתו תקן אירופי מחמיר. בכך נוכל לתת מענה לצרכני העיצוב וריהוט הבית של כל המשפחה."

רשת "שמרת הזורע" הוקמה בתחילת שנות החמישים על-ידי חלוצי קיבוץ שמרת וקיבוץ הזורע ונרכשה לפני כ- 15 שנים על ידי האחים אריה ונחום ויסמן בעלי קבוצת רהיטי ויסמן הירושלמית שנוסדה בשנת 1932. במהלך התקופה הצליחו לשקם את הרשת ואף להרחיבה, כיום הרשת מונה 12 סניפים בפריסה ארצית ומעסיקה 120 עובדים.

אתר אינטרנט: www.shw.co.il

קיבוץ שמרת; חיפה- חוצות המפרץ; נתניה- מחלף פולג; רמת גן/בני ברק- רחוב הלח"י; ראשל"צ; צומת בילו; ירושלים; באר-שבע, פתח תקוה - אזור התעשייה סגולה, "מול כינרת"- צמח וסניף קיבוץ עין חרוד.