עיצוב חדרי תינוקות מהווה שלב משמעותי בהיערכות לקראת הלידה. העיצובים לחדרי תינוקות מאופיינים בצבעוניות מודגשת ועושים את האווירה בחדר נעימה וחמימה בעבור הדייר או הדיירת החדשים בביתbaby31714 copy רשת Baby Star מציעה עיצובים ייחודיים של המותג סגל לחדרי הקטנטנים אשר שמים דגש על הפרקטיקה, הבטיחות, והשימושיות במיוחד בשלבי החיים הראשונים, תוך הקניית נוחות להורים וכמובן - דגש על הנראות העיצובית של החדר.

הקולקציה של חדרי התינוקות מאופיינת בצבעים פסטליים עדינים וידידותיים לסביבה כמו שמנת, תכלת, ורדרד, מתכתבים הארון, השידה והמיטה יחד עם טפטים בצבעים תואמים ומעניקים מראה מרענן ושליו בחלל. באמצעות ריהוט בדוגמאות שונות מעולם הדיסני, עולם הים, טבע כדורים פורחים ועוד, ניתן ליצור את בית החלומות עבור הרך הנולד ולקבל אותו בברכה רבה אל חיק המשפחה.

בחברה מציינים כי כל הרהיטים עשויים מעץ MDF ועומדים בתו התקן הישראלי המחמיר ומכילים פתרונות אחסון רבים המותאמים לצרכים האישיים של כל משפחה - החל מאפשרויות משידות המשלבות מגירות רחבות ומשטחי החתלה, מיטות תינוק מעוצבות ועד מגירות וארגזי אחסון המיועדים למצעים ולפריטים גדולים הממוקמים מתחת למיטה.

להשיג בסניפי הרשת Baby-Star ראשון לציון, בארות יצחק ורמת גן