מגמות בחדרי ילדיםחדרי הילדים והנוער של היום, אינם עוד חדרי שינה בלבד, אלא, יחידת מגורים עצמאית, בה מתנהלת שגרת יומו של הילד וחבריו. החדר משמש להכנת שיעורי בית, משחקים, אירוח  החברים וכמובן לשינה

המגמה השולטת היום בתחום, הינה שילוב של נוחות ופונקציונאליות לצד עיצוב אופנתי ונעים לילד. המרכז הישראלי לריהוט מציג את הטרנדים העכשוויים בתחום.מיטות עץ מלא

מיטות העץ הקלאסיות העשויות מעץ מלא ואיכותי הן המבוקשות ביותר בחדר הילדים, הן בשל איכותן הגבוהה, בטיחותן וחוזקן, והן בשל המראה הקלאסי שלהן. מיטות העץ מתאימות גם לילד הגדל עם השנים. במהלך השנים ניתן להחליף את קישוטי התמונות הילדותיות המודבקות בחזית המיטה בתמונות אחרות המתאימות לגיל הילד. המיטות פרקטיות ונוחות. הן נפתחות למיטת אירוח נוספת ומצוידות בארגז מצעים גדול או מספר מגירות אחסון עמוקות. המיטה כוללת מגן בטיחות הניתן לשליפה בכל עת. מומלץ להתאים למיטה מזרן איכותי לשינה בריאה, כמו מזרן גומאויר, התומך את עמוד השדרה לכל אורכו.

 

חדרים בסגנון פרובאנס

יצרני ריהוט הילדים מציגים לילדות והנערות גם את סגנון חדר הפרובאנס הרומנטי. הריהוט מתאפיין במראה מיושן מולבן, עם פיתוחים מעוגלים ועיבודי עץ מובלטים. הרהיטים מוצעים לרוב בצבע הלבן ומעניקים אוירה של חדר נסיכותי ומרשים.

 


מיטה וחצי

הינה מיטה רחבה לבני נוער ומתבגרים. המיטה יושבת על ארגז מצעים עם יכולת קיבולת גבוהה, ומאופיינת בעיצוב צעיר ואופנתי.

ישנן מיטות וחצי עם מנגנון טכנולוגי מתקדם, המאפשר את כוונון ראש המיטה והזווית הרצויה, בעת צפייה בטלוויזיה, ישיבה מול מחשב נייד, והכנת שיעורי בית.

 

שולחנות כתיבה

שולחן הכתיבה הפופולארי הוא השולחן הפינתי, באורך של 140 ס"מ, המאפשר משטח עבודה מרווח עבור מחשב נייד, הכנת שיעורים ולהנחת ציוד בית הספר והספרים. כמו כן ציפוי הפורמייקה על השולחן הוא המומלץ ביותר לניקוי קל ונוח של השולחן. מתחת לשולחנות הכתיבה מומלץ לשלב יחידת מגירות ניידת, כדי שאפשר יהיה להזיזה להכנת שיעורים עם חבר בישיבה זה לצד זה.


"המרכז הישראלי לריהוט" בראשל"צ, רח' משה לוי 10 בא.ת החדש.

טל' 1-599-575-226

המרכז הישראלי לריהוט - באשדוד, רח' הבושם 7, מנרב סנטר.

טל'  - 1-700-555-145


 

 


מי שקרא את זה התעניין גם בכתבות אלה